UPS Kargo, 1907 yılında kurulmuş olan dünyanın en büyük kargo şirketidir. Özel taşıma ve lojistik hizmetlerinde lider bir küresel sağlayıcı olan UPS, gelişmiş teknoloji, küresel kaynaklara erişim ve fiziksel, teknolojik ve insan varlıklarını entegre bir şekilde kullanarak sürekli olarak müşteriler kazanmanıza olanak sağlar. ABD merkezli olan şirket uzun yıllardır ülkemizde de hizmet vermektedir. UPS büyüme hedefleri doğrultusunda tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.

UPS ülkemizde milyonlarca müşteriye hizmet sunmaktadır. UPS müşterileri ise kargo şirketinin şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. UPS çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.UPS Çalışma Saatleri 2023

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan UPS Kargo şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) sabah saat 09:00 itibariyle hizmet vermeye başlarlar ve akşam da saat 18:00 itibariyle kapanırlar. UPS şubelerinde öğle arası yani öğle tatili bulunmamaktadır. Kargo şubeleri hizmet saatleri içerisinde ara vermeksizin çalışmaktadır.

UPS Kargo Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

UPS Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Cumartesi günleri şubeler saat 09:00 ile 15:00 arasında hizmet vermektedir. Ancak Pazar günü tüm şubeleri kapalı durumdadır.

UPS Kargo Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

UPS Kargo şubeleri; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Kayseri, Sivas, Edirne, Isparta, Çanakkale, Denizli, Osmaniye, Ankara, Alanya, Adana, Aydın, Atakum, Bursa, Adıyaman, Bolu, Bingöl, Bandırma, Bayburt, Balıkesir, Diyarbakır, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Edremit, Giresun, Gebze, Gaziantep, Gaziemir, Mersin, Muğla, Menemen, Nazilli, Nevşehir, Ordu, Samsun, Üsküdar, Trabzon, Rize, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak gibi tüm il ve ilçelerimiz için geçerli olan çalışma saatleridir.

Bu yazımızda UPS Kargo çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri, dağıtım teslimat saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızı kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 00 66” telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER UPS KARGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ups kargo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ups kargo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.