Unilever, Birleşik Krallık ve Hollanda merkezli, dünyanın en büyük yiyecek ve hızlı tüketim ürünlerini üretmekte olan şirketlerden bir tanesidir. 1930 yılında kurulmuş Unilever, yıllar içerisinde düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyüğü unvanını elde etmiştir. Unilever büyüme hedefleri ve ihtiyaçları sebebi ile bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Unilever tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, açık iş pozisyonları, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Unilever İş İlanları 2020

Unilever Türkiye’deki ilk yatırımını 1952 yılında gerçekleştirdi. İlk önce İstanbul’da, Bakırköy’de Sana fabrikası kuruldu. Şu an şirketin Anadolu, Karadeniz ve Marmara bölgelerinde 8 fabrikası var ve bu fabrikalarda çeşitli yiyecek ve bakım ürünleri üretiliyor. Üretim,ihracat ve satış kapasitesine göre Türkiye Unilever için en gelişmiş pazarlardan biridir. Ülkemizde gelişmeye devam etmek isteyen ve yatırımlarına dur durak vermeden devam eden Unilever, bu kapsamda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır.Unilever; Gebze Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri Fabrikası, Tuzla Çay, Çorba, Tatlı Fabrikası, Çorlu Margarin Fabrikası, Çorlu Algida Fabrikası, Konya Algida Fabrikası, Dosan Çay Fabrikası (Rize’de 3 adet) olmak üzere ülkemizde 8 fabrikası bulunmaktadır. Unilever tüm bu fabrikalara ve harici olarak ülkemizde diğer noktalarda bulunan şubelerine çok sayıda personel alımı yapıyor. Unilever tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; geçici mevsimlik üretim elemanı, şoför, güvenlik görevlisi, büro elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Unilever ayrıca bünyesinde çok sayıda stajyer ve öğrenci de istihdam etmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Unilever İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Unilever bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlar, kurumun bünyesinde yer almakta olan kariyer sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını takip edebilirler. Akabinde öğrenciler, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için oluşturulmuş pozisyonlara iş başvuru formu doldurarak, iş başvurusu yapabilirler. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek olup, başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Unilever bünyesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Unilever iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Unilever İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER UNİLEVER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, unilever konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan unilever duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.