Bursa ilimizde bulunan Uludağ Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile 60 personel alımı yapacağını açıkladı. Uludağ Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında 50 hemşire alımı ve 10 sağlık teknikeri alımı yapacaktır. Adaylar ilana 15 gün içerisinde başvuru yapmak durumundadırlar. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere 28 Haziran 2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan Ek 2.maddesinin b fıkrasına göre 2016 KPSS (B) grubu P3 puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonda Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel yerleştirmesi yapılacaktır.Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Başvuracak adaylarda 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartlar aranır,
  • 2016 yılı KPSS (B) grubu P3 puanı esas alınacaktır.
  • 5917 Sayılı Kanunun 47.maddesinin 5.fıkrası a) 2 bendi gereğince, 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifa nedeniyle sözleşmesi fesh edilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.
  • Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’ li olarak çalışıyor olmamak.
  • Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, tecilli veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
KADRO ÜNVANISAYIÖĞRENİM DURUMU VE ARANAN NİTELİKLERMaaş Ödemesi
Hemşire50Fakülte veya Yüksekokulların 4 yıllık Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü’nden mezun olmak (Lisans)Özel bütçe
Sağlık Teknikeri (Laboratuvar)2Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar veya Tıbbi Laboratuvar
Teknikerliği programlarından mezun olmak (önlisans)
Özel bütçe
Sağlık Teknikeri
(LaboratuvarPatoloji)
2Üniversitelerin Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar
Teknikerliği veya Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar
Teknikerliği programlarından mezun olmak (önlisans) ve Kamu Hastanelerinin Patoloji Laboratuvarlarında immünohistokimya, histokimya ve frozen ünitelerinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek
Özel bütçe
Sağlık Teknikeri
(Radyoloji)
3Üniversitelerin Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programından (Radyoloji) mezun olmak (önlisans)Özel bütçe
Sağlık Teknikeri
(Anestezi)
3Üniversitelerin Anestezi veya Anestezi Teknikerliği Programından mezun olmak (önlisans)Özel bütçe

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu 2017

Adayların bu ilanın gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde istenen belgeler ve ilan ekinde yayınlanan (www.uludag.edu.tr) İş Başvuru Formunu doldurarak Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İnsan Kaynakları Birimi’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda istenen belgeler: Diploma fotokopisi, KPSS B Grubu P3 puanı gösterir belge, 1 fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, iş başvuru formu. Adaylar Sadece bir kadroya başvuru yapılabilecektir. Yerleştirmeye hak kazanan adaylar Uludağ Üniversitesi web sayfası (www.uludag.edu.tr) adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebligat mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Bu yazımızda Uludağ Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BURSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, bursa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan bursa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.