Ülker, 1944 yılında Sabri Ülker ve Asım Ülker tarafından kurulmuş olan bir gıda üreticisi şirkettir. İstanbul ilimizde Eminönü’nde ufak bir atölyede bir fırın ve üç işçi ile faaliyetlerine başlayan Ülker, günümüzde dünyanın en büyüklerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. United Biscuits’i bünyesine katmasının ardından dünyanın en büyük üçüncü bisküvi üreticisi konuma gelmiştir. Yıldız Holding bünyesinde yer alan şirketlerden bir tanesidir. Ülker, 350’den fazla ürünü yurt içi ve yurt dışında yer alan üretim tesislerinde üretmektedir. Her sene milyarlarca TL ciro elde eden bu dev kuruluş bünyesinde doğrudan 40 bini aşkın kişi istihdam edilmektedir. Ülker bünyesinde bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ülker firması tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ülker İş İlanları 2022

Ülker, ülkemizde en çok ihracat gerçekleştiren, en büyük firmalardan bir tanesidir. Ancak bu günlere kolay gelmemiştir. Alanında ilk kez yabancı uzman çalıştıran, ilk Ar-Ge ve hijyen laboratuvarı kuran, ilk ambalaj malzemesini kullanan ve alanında ilk kez ihracat gerçekleştiren Ülker firmasıdır. Günümüzde en ufak bakkaldan, en büyük süpermarkete kadar neredeyse her noktada Ülker ürünlerini görmek mümkündür. Firma büyümesine ara vermeksizin devam etmek ve alanında sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük firması olabilmek için çalışmakta ve bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.  • Ülker Bisküvi İstanbul Topkapı Fabrikası ( Bu fabrikada çikolata üretimi gerçekleştirilmektedir. )
  • Ülker Bisküvi İstanbul Silivri Fabrikası ( Bu fabrikada çikolata ve çikolata kaplı bisküvi üretimi gerçekleştirilmektedir. )
  • İstanbul Gebze Farikası ( Bisküvi üretimi gerçekleştirilmektedir. )
  • İstanbul Esenyurt Fabrikası ( Kek üretimi gerçekleştirilmektedir. )
  • Ankara Fabrikası ( Bisküvi üretimi gerçekleştirilmektedir. )
  • Karaman Fabrikası ( Bisküvi, kek, kraker ve çikolata üretimi gerçekleştirilmektedir. )
  • Mısır Fabrikası ( Kek ve Bisküvi üretimi gerçekleştirilmektedir. )
  • Suudi Arabistan Fabrikası ( Kek ve çikolata üretimi yapılmaktadır. )

Ülker, Ülker Bisküvi, Ülker Çikolata gibi markalar dünya genelinde ihracat gerçekleştiren markalardır. Ülker tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içerisinde; gıda teknikeri, şef, şoför, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, gıda mühendisi, ziraat mühendisi, kimya mühendisi, avukat, elektrik bakım mühendisi, ambalaj bakım mühendisi, beyaz yaka, mavi yaka, merchandiser, mörş, vasıfsız fabrika işçisi, laborant, depo müdürü, satış müdürü, plasiyer, satış temsilcisi, satın alma uzmanı, kalite güvence uzmanı, sipariş sorumlusu, depo elemanı, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Kurum bu alımları Golf, Kellogs, Ülker Eksper, Uno, Dankek gibi markalarına gerçekleşiyor. Peki tüm bu yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Ülker İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ülker markası daha önceden yapacağı alımlar için kendi web adresini kullanmaktaydı. Ancak ulker.com.tr adresi üzerinden yer alan iş başvuru formu bir süredir aktif değil. Kurum bünyesinde çalışmak için artık kariyer gibi çeşitli iş başvuru ve kariyer sitelerini kullanmalısınız. Aşağıda vermiş olduğumuz açık iş pozisyonları sayfası ile kuruma ait güncel ilanları, bunlara ait başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgiler erişebilirsiniz. Bu sayede de kısa sürede iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yazımızda Ülker Fabrikası ile Ülker online iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ülker iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.