İstanbul Ulaşım A.Ş., İstanbul ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza toplu taşıma hizmeti verebilmek adına kurulmuş olan bir kamu iştirakidir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermektedir. İstanbul Otobüs A.Ş.’nin dönüştürülerek İstanbul Ulaşım A.Ş. olarak hizmet vermesi ile ortaya çıkmıştır. İstanbul ilimizde 15 milyonu aşkın vatandaşımız yaşamaktadır. Bunun yanında her sene milyonlarca turist çekmektedir. Yaşanabilir şehirler inşa etmenin birinci temeli ise ulaşım hizmetlerini dünya standartlarında olmasını sağlamaktır. İstanbul Ulaşım A.Ş. milyonlarca kişinin toplu ulaşım ihtiyacını karşılamak, şehrin her noktasına hızlı, konforlu ve ucuz bir şekilde ulaşım sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Bu kapsamda son teknoloji filosu, yüksek standartlardaki kalite anlayışı ve donanımlı çalışanları ile ara vermeksizin hizmetlerine devam etmektedir. Ulaşım A.Ş. tüm bu faaliyetlerin aralıksız devam etmesi adına da bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ulaşım A.Ş. tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İstanbul Ulaşım A.Ş. İş İlanları 2023

İstanbul Ulaşım A.Ş. sadece günümüzün değil, geleceğin kitlesel taşıma araçlarını oluşturmak ve yıllar sonraki İstanbul’da ulaşımı planlamak adına çalışmalar yürütmektedir. Bünyesinde 1000’den fazla toplu ulaşım aracı bulunan kurum, bunlara yenilerini eklemekte ve İstanbul ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın şahsi araçlarını kullanmalarına gerek duymadan daha ucuz ve konforlu bir şekilde arzuladıkları yere ulaşmalarını sağlamak için çalışmaktadır. İstanbul Ulaşım A.Ş. bunların yanında; hava taksi, personel taşıma servisleri, araba kiralama servisleri, taksi çağrı merkezi gibi alanlarda da aralıksız faaliyetlerini sürdürmektedir. Ulaşım A.Ş. ihtiyaçları sebebi ile bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İstanbul Ulaşım A.Ş. tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; şoför, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İstanbul Ulaşım  A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul Ulaşım A.Ş. bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile gerçekleştirebilirler. İstanbul Ulaşım A.Ş. yeni çalışan alımlarını diğer İBB şirketleri gibi iştirakler sayfası üzerinden gerçekleştirmektedir. Akabinde başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına gönderilir ve daha sonra başvurusu kabul edilen adaylar görüşmeye çağrılırlar. Bu yazımızda İstanbul Ulaşım A.Ş. iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İstanbul Ulaşım A.Ş. iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER ULAŞIM A.Ş. HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ulaşım a.ş. konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ulaşım a.ş. duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.