TV8, 1999 yılından bu yana yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya tarafından satın almıştır. Merkez stüdyoları İstanbul ilimizde Sarıyer ilçesinde yer almaktadır. TV8 daha sonra kendi içerisinde TV8 ve TV8,5 olarak ikiye ayrılmıştır. TV8 kanalında ağırlıklı olarak spor, eğlence gibi programların yayını yapılmaktadır. Özellikle Acun Medya tarafından satın alınmasının ardından ciddi bir revizyona giden kanal günümüzde ülkemizin en çok izlenen televizyon kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. TV8 bünyesinde yayınlanan bu kaliteli yayınlar için arka planda muntazam bir ekip çalışması bulunmaktadır. TV8 bu ekibe ayak uydurabilecek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. TV8 tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TV8 İş İlanları 2023

Günümüzde TV8; Türkiye, Azerbaycan, KKTC ve İran sahasında yayın hayatına devam etmektedir. Özellikle son dönemde Survivor, Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye gibi yapımlar ülke genelinde ses getirmiş ve alanında en çok izlenenler arasında kendisine yer bulmuştur. Tüm bu başarıları aralıksız sürdürmek isteyen kurum bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.TV8 tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; kameraman, stajyer, engelli personel, tercüman, özel güvenlik görevlisi, şoför, muhabir, ses operatörü, editör, yönetmen, kurgu personeli, yayın şefi, sosyal medya uzmanı, avukat, fotoğrafçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TV8 İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TV8 bünyesinde çalışmak istiyorum, nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirebilirim diyen vatandaşlarımız öz geçmişlerini info@tv8.com.tr adresine iletebilirler. Buraya gönderdiğiniz CV daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından incelenecek ve başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı bulunuyorsa değerlendirilmeye alınacaktır. Harici olarak başka bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu yazımızda TV8 iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TV8 HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tv8 konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tv8 duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.