TV8, 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya bünyesinde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer’de bulunmaktadır. Önce haber kanalı olarak faaliyet göstermeye başlayan TV8 daha sonra format ve logo değişikliğine giderek ulusal kanallar arasına katılmıştır.

Özellikle Acun Medya tarafından satın alınmasının akabinde yeni programlar ile ülkemizin en çok izlenen ve takip edilen kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır. O Ses Türkiye, İşte Benim Stilim, Survivor, Yetenek Sizsiniz, Yemekteyiz, 3 Adam gibi çeşitli programları yayın günlerinde hep en çok izlenen programlar olmayı başarabilmiştir. TV8 kanalı ihtiyaç duyduğu zamanlarda bünyesine de çeşitli personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında TV8 tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.TV8 İş İlanları 2020

TV8 kanalı kurulduğu günden bu yana büyümesine düzenli olarak devam etmeyi başarmış ve günümüzde en çok izlenen kanallar arasında kendisine yer edinmiştir. Ayrıca bunun yanında TV8,5 kanalı da açılmış ve bazı programlar bu kanal üzerinden yayınlanmaya başlamıştır. Bu doğrultuda TV8 çeşitli zaman dilimlerinde yeni çalışanları işe almakta ve bunun için de personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamaktadır.

TV8 tarafından şimdiye dek yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; program yapımcısı, yöneten, yönetmen yardımcısı, kurgu personeli, montaj personeli, ses personeli, ışık personeli, kameraman, kamera asistanı, editör, stajyer, tercüman, prodüksiyon, ses operatörü, aşçı, muhabir gibi bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz, ilköğretim mezunu – lise mezunu – ön lisans mezunu – üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

TV8 İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TV8 bünyesinde çalışmak isteyen adayların başvurularını gerçekleştirebilmesi için genel bir iş başvuru formu oluşturmamış bunun yerine alım yapacağı dönemlerde adayların başvurularını gerçekleştirebilecekleri formlar oluşturmaktadır. Bunun dışında TV8 bünyesinde çalışmak isteyen bireyler açık iş pozisyonları arasında başvurmak istediği pozisyon olmasa bile [email protected] adresine öz geçmiş yani CV’leri gönderebilirler. Buraya gönderecekleri öz geçmişler daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından havuza itilecek ve ihtiyaç duyulması halinde de bu öz geçmişler detaylı olarak incelenecektir. Başvurusu olumlu bulunan adaylar ise TV8 bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir.  Bu yazımızda TV8 iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TV8 HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tv8 konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tv8 duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.