Ülkemizde yayın yapan birçok televizyon kanalı bulunuyor. Bu televizyon kanallarına geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Oldukça bilindik isimleri bünyesine toplayan televizyon kanalı kurulduğu günden bu yana izlenme oranlarını günden güne arttırıyor. Bünyesinde Okan Bayülgen, Cengiz Semercioğlu, Seren Serengil, Ahu Öztürk gibi nice isimler yer alıyor. Kanalın merkezi İstanbul ilimizde Şişli ilçesinde yer almaktadır. TV100 yeni kurulmuş bir televizyon kanalı olmasından dolayı bünyesinde çok sayıda çalışan açığı bulunmakta ve günden güne yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TV100 tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TV100 İş İlanları 2022

TV100 yayın hayatına oldukça hızlı başladı. Günden güne izlenme sayısı her geçen gün artan kanal bünyesine oldukça kaliteli isimleri bulundurmaya devam ediyor. İlerleyen süreçte ülkemizde en çok izlenen kanallar arasında yer bulmak isteyen TV100 bu doğrultuda çalışmalarını sürdürürken bünyesine de personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.TV100 tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; sosyal medya uzmanı, satış uzmanı, editör, stajyer, kameraman, muhabir, güvenlik görevlisi, spiker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

TV100 İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Medya sektöründe faaliyet göstermekte olan televizyon kanalları genel olarak çeşitli kariyer portalları üzerinden iş ilanları yayınlamaktadır. Fakat TV100 kanalı bu yolu seçen kanallardan bir tanesi değildir. TV100 bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımızın online olarak başvuru yapabilecekleri bir iş başvuru formu da bulunmamaktadır. Kurum bünyesinde çalışmak isteyenler öz geçmişlerini internet@tv100.com.tr mail adresine iletebilirler. Buraya gönderecek olduğunuz iş başvuruları daha sonra değerlendirilmek üzere kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Uygun kadro ve pozisyonda personel açığı bulunması durumunda ise başvurularınız değerlendirilmeye alınır. Bu yazımızda Tv100 iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzde dile getirebilirsiniz.


DİĞER TV100 HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tv100 konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tv100 duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.