Ülkemizde araç muayene sorgulama yapmak için, araç muayene konusunda kuruluş olan Tüvtürk sistemi kullanılmaktadır. TÜVTÜRK araç muayene sorgulama ile aracınız en son hangi muayene istasyonunda muayene olmuş öğrenebilirsiniz ve bunun için sadece plaka numarası girilmesi yeterlidir. Ancak araç muayene sonucu sorgulama yapmak istiyorsanız elinizde muayene numarası da bulunmak zorundadır.

Plakadan TÜVTÜRK Araç Muayene Sorgulama

Aşağıda bulunan araca plaka no, muayene numarası ve resimdeki güvenlik kodunu girdikten sonra sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulamanın sonucunda ise aracınızın hangi istasyonda muayene edildiği, hizmet tipi, muayene tarihi ve muayene sonucunu öğrenmeniz mümkündür.Şayet bu şekilde araç muayene sorgulaması yapmak istemiyorsanız, TÜVTÜRK müşteri hizmetleri olan 0850 222 88 88’i arayarak yine aynı şekilde sonuçları öğrenebilmeniz mümkündür.

TUVTURK Araç Muayene Sonuçlarını Öğrenmek İçin Hemen TIKLAYIN

Aracınızın istasyon kaydının olması gereklidir,Aracınızın en son ne zaman ve hangi istasyonda muayene olduğunu göstermektedir. Muayene sonucunun olumlu ya da olumsuz olduğunu görmek için muayene rapor numarası girilmelidir.
Not Bu bir randevu sorgulama değildir sadece aracın muayeneden hangi istasyondan geçip kaldığını göstermektedir.


DİĞER TÜVTÜRK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tüvtürk konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tüvtürk duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.