Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş ya da bilinen kısa adıyla TUSAŞ veya TAI, ülkemizde hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, üretimi, tamamlanması, yenilenmesi ve satış sonrası hizmetleri alanlarında hizmet veren bir teknoloji merkezidir. Şirket dünyanın en büyük yolcu uçağı Airbus A380’e ve askeri nakliye uçağı Airbus A400M’ye parça üretmektedir. TUSAŞ, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. TUSAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

TUSAŞ (TAI) İş İlanları 2019

TUSAŞ’ın hissedarları Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) (%54.49), Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) (%45.45) ve Türk Hava Kurumu (THK) (%0.06)’dur. TUSAŞ tesisleri 186.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 5.000.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Şirketin Akıncı Hava Üssü’nde bulunan yüksek teknoloji ürünü makine ve teçhizatla donatılmış modern uçak üretim tesisi, parça imalatından uçak montajı, uçuş testleri ve teslimine kadar geniş üretim kabiliyetlerine sahiptir. Türk Havacılığının en gelişmiş parçalarından biri olan TUSAŞ, aynı zamanda sektörün lokomotifi konumundadır. Türkiye’nin aviyonik entegrasyon merkezi konumundaki TUSAŞ, bu alandaki rekabet gücünü her geçen gün arttırmaktadır. TUSAŞ, 2019 yılında çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. yani TUSAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; tedarik kalite teminatı mühendisi, aviyonik yazılım geliştirme mühendisi, aviyonik yazılım doğrulama mühendisi, donanım tasarım mühendisi, aviyonik görev sistemleri mühendisi, teknisyen, sistem emniyet mühendisi, proje mühendisi, boya ve sızdırmazlık uygulama operatörü, yazılım mühendisi, imalat mühendisi, sistem mühendisi, güvenlik görevlisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu, bay ve bayan, deneyimli ve deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar yer almaktadır. Ayrıca TUSAŞ engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

TUSAŞ (TAI) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TUSAŞ bünyesinde hali hazırda 5 bini aşkın personel görev yapmaktadır. Ülkemizin teknoloji alanında lokomotif şirketlerinden bir tanesi olan TUSAŞ, bu çalışanlarına ek yeni personel alımları gerçekleştirmektedir. TUSAŞ bünyesinde çalışmak isteyen kişiler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Vermiş olduğumuz bağlantıya girmenizin ardından “Yeni Başvuru Yapmak İstiyorum” seçeneğini seçmeli ve akabinde karşınıza çıkacak olan sayfalarda sizden istenilen bilgileri doğru olarak girmeli ve başvurunuzu tamamlamalısınız. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda TUSAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TUSAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.