Turyol Sınırlı Sorumlu Tur ve Yolcu Deniz Taşıyıcıları Kooperatifi ya da bilinen kısa adı ile Turyol, 1930 yılında kurulmuş olan ve İstanbul ilimizde yolcu taşımacılığı hizmeti gerçekleştiren bir firmadır. Turyol günümüzde İstanbul ilimizde 50’ye yakın gemisi ile günlük 70 bini aşkın ve İzmir ilimizde 12 gemisi ile günlük 38 bin yolcu taşımaktadır. TURYOL, İstanbul Boğazında ve Adalar çevresinde kurallara uygun turist taşımacılığı yapan tek kuruluştur. Turyol faaliyetlerine aralıksız devam etmek maksadıyla çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Turyol tarafından yayınlanan en yeni iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Turyol İş İlanları 2023

Turyol günümüzde yolcu taşımacılığı konusunda ülkemizin önde gelen firmalarından bir tanesidir. Yolcu taşımacılığı hizmetinin yanında turizm ve araç taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. Turyol bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Firma bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Facebook üzerinden İstanbul İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Turyol tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iskele memuru, stajyer, gemici, sekreter, garson, aşçı, gemi adamı, kuru temizleme elemanı, yağcı, temizlik görevlisi, gemi kaptanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Turyol İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Turyol bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Turyol iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Turyol İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TURYOL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, turyol konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan turyol duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.