Türkiye Taşkömürü Kurumu yani bilinen adıyla TTK 2016 yılında ihtiyaçları doğrultusunda eleman alımı yapmaya devam ediyor. Daha önce  12 işçi alımı yapan TTK, bu kez 167 nitelikli eleman alımı gerçekleştirmek için ilan yayımladı. Buna göre Zonguldak ili içerisinde yer alan TTK işyerlerinde çalıştırılmak üzere 150 eleman alımı, Bartın ili içerisinde yer alan TTK işyerlerinde de çalıştırılmak üzere 17 eleman alımı yani toplamda 167 eleman alımı yapılacak.

Türkiye Taşkömürü Kurumu eleman alımı kapsamında 2 kılavuz kaptan, 3 kuyu vinç işçisi, 1 demiryolu bakım işçisi, 2 mekanizasyon ve pres işçisi, 18 elektrik işçisi, 2 talaşlı imalat işçisi, 2 kaynak işçisi, 2 dökümcü, 2 numuneci, 112 pano-ayak üretim işçisi, 2 elektrik işçisi ve 2 sondaj işçisi alımı yapacak.Türkiye Taşkömürü Kurumu (  TTK ) 167 Eleman Alımı İlanı 2016

2016 yılına ait Genel Yatırım ve Finansman Programı kapsamında, Kurumumuzun yerüstü ve yeraltı işyerlerinde, 4857 İş Kanununa tabi, daimi işçi statüsünde ekteki listede belirtilen meslek ve eğitim durumlarına göre Zonguldak ili içindeki işyerlerimizde çalıştırılmak üzere 150, Bartın ili içindeki işyerlerimizde çalıştırılmak üzere 17 olmak üzere toplam 167 nitelikli eleman alımı yapılacaktır.

Kurumuzun Zonguldak ve Bartın il müdürlüklerince 18.05.2016 tarihinde İlan’a çıkarılmak üzere, aranan şartları taşıyan nitelikli işçi adayları listelerinin yasal süresi içinde Kurumumuza gönderilmesi hususunda gereğini rica ederiz.

TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU 2016 YILI GENEL YATIRIM VE FİNANSMAN PROGRAMINA GÖRE YAPILAN NİTELİKLİ İŞÇİ TALEPLERİ(ZONGULDAK İŞ KURUMU)
MESLEK ADIAÇIK İŞÇİ SAYISIEĞİTİM DURUMUBAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN DİĞER ŞARTLAR
KILAVUZ KAPTAN24 Yıllık Denizcilik Yüksek Okulu veya Denizcilik Fakültesinden mezun olmak.Kılavuz Kaptan Yeterlilik Belgesine sahip olmaları, ayrıca mülakattan önce belirlenecek tarihte S.T.C.VV. Belgesi ile Gemi Adamı Sağlık Belgesini kuruntumuza ibraz etmeleri gerekmektedir. (Ulaştırma Bakanlığının 28.11.2006 tarih ve 26360 sayılı resmi gazetede yayımlanan “Klavuz Kaptanların Yeterlikleri, Eğitimleri Belgelendirilmeleri ve Çalışma Usulleri Hakkında Yönetmelik” te belirtilen şartları taşımak)
KUYU VİNÇ İŞÇİSİ3Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğü bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “5060-Kuyu Vinç işçiliği” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
DEMİRYOLU BAKIM İŞÇİSİ1Meslek Liselerinin Makine, Metal işleri, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Makine bakım onarımcısı) veya Ravlı SistemlerTeknoloiisi bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “5230-Demiryolu Bakım İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ2Meslek Liselerinin Makine,Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Endüstriyel kalıpçılık, Kalıp, Makine bakım onarımcısı) Metal işleri, METAL TEKNOLOJİSİ (Isıl İşlemciliği), bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6100-Mekanizasyon ve pres işçiliği” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
ELEKTRİK İŞÇİSİ (yerüstü)18Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğü bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6210-Elektrik İşçisi” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
TALAŞLI İMALAT İŞÇİSİ2Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Tesviye, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Torna, Bilgisayarlı Makine İmalatçılığı bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6310-Talaşlı imalat işçiliği” sanatında çalıştırılacaktır.
KAYNAK İŞÇİSİ2Meslek Liselerinin Kaynakçılık, Metal işleri veya METAL TEKNOLOJİSİ (Kaynakçılık, Çelik Yapılandırmacılığı, Metal Doğrama) bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6320-Kaynakçılık” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
DÖKÜMCÜ2Meslek Liselerinin Döküm (Metal), İzabe bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6340-Döküm İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
NUMUNECİ2Meslek Liselerinin Kimya Teknolojisi (Kimya Teknisyenliği), veya Kimya bölümünden mezun olmak.Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde “7230-Numuneci” sanatında çalıştırılacaktır.
PANO-AYAK ÜRETİM İŞÇİSİ112Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0201-Pano-ayak üretim işçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
ELEKTRİK İŞÇİSİ (yeraltı)2Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğü bölümünden mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0621 -Elektrik İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
SONDAJ İŞÇİSİ2Meslek Liselerinin Sıhhi Tesisat, Isıtma-Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi, TESİSAT TEKNOLOJİSİ ve İKLİMLENDİRME (Yapı Tesisat Sistemleri), Makine, Makine bakım Onarım, Tesviye ve Motor bölümlerinden mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0727-Sondaj işçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
TOPLAM150

 

TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU 2016 YILI GENEL YATIRIM VE FİNANSMAN PROGRAMINA GÖRE YAPILAN NİTELİKLİ İŞÇİ TALEPLERİ(BARTIN İŞ KURUMU)
MESLEK ADIAÇIK İŞÇİ SAYISIEĞİTİM DURUMUBAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN DİĞER ŞARTLAR
PANO-AYAK ÜRETİM İŞÇİSİ10Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0201-Pano-ayak üretim İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
HAZIRLIK İŞÇİSİ5Lise ve dengi okullardan mezun olmakKurumumuzun yeraltı işyerlerinde “0301-Hazırlık İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.
ELEKTRİK İŞÇİSİ (yerüstü)2Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları ve pano montörlüğü bölümünden mezun olmakKurumumuzun yerüstü işyerlerinde “6210-Elektrik İşçisi” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.
TOPLAM17

Yayla Mahallesi Bağlık Caddesi Ayrıntılı bilgi için irtibat: Nurten SEZGÜN (ŞEF)

İhsan Soyak Sokak No:2 67090 – ZONGULDAK Telefon (0372) 259 43 26 Fax : (0372) 253 38 91

e-posta : [email protected] Elektronik ağ : www.taskomuru.gov.tr

Türkiye Taşkömürü Kurumu ( TTK ) eleman alımı ilanına dair soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanmış diğer bütün ilanlara Türkiye Taşkömürü Kurumu iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER ELEMAN ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, eleman alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan eleman alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.