Türkiye Şeker Fabrikaları ( Turkseker ) 19. yüzyılın başlarına dayanan bir tarihe sahiptir. Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (kısaca Türkşeker), ana faaliyet alanı kristal şeker üretimi olan ve bünyesinde 25 şeker fabrikası, 5 makina fabrikası, 4 alkol fabrikası, 1 tohum işleme fabrikası, 1 emaf, 1 araştırma enstitüsü barındıran büyük bir kittir. Bu büyük kuruluş 2016 yılında ihtiyaç duyduğu illerde işçi alımı ve personel alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları yazımızın devamında.

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI 2016

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan izne istinaden Şirketimizdeki Şeker Fabrikaları ile Eskişehir Makine Fabrikasına belirsiz süreli çalıştırılmak üzere Toplam 480 sürekli işçi (Meslek Lisesi ve Dengi Okul mezunu) alımı yapılacaktır.TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI PERSONEL ALIMI 2016

Alınacak sürekli işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

Bu doğrultuda;

  • Hangi fabrikamıza kaç kişi alınacağını gösterir liste ilişikte sunulmuştur.
  • Her fabrika kendi alacağı sürekli işçi özelliklerini gösterir listeyi bulunduğu İş Kurumu İl Müdürlüğüne gönderecek ve orada ilan edecektir.
  • Her fabrika kendi alacağı sürekli işçi pozisyonu için gerekli sınavları kendi yapacaktır.
  • Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.

İLAN OLUNUR

FABRİKA ADI İL/İLÇESİ ADET

FABRİKA ADIİL/İLÇESİADET
Afyon Şeker FabrikasıAfyon43
Bor Şeker FabrikasıNiğde/Bor33
Burdur Şeker FabrikasıBurdur42
Çorum Şeker FabrikasıÇorum27
Elazığ Şeker FabrikasıElazığ13
Elbistan Şeker FabrikasıK.Maraş/Elbistan16
Erciş Şeker FabrikasıVan/Erciş7
Ereğli Şeker FabrikasıKonya/Ereğli43
Erzincan Şeker FabrikasıErzincan36
Erzurum Şeker FabrikasıErzurum7
Eskişehir Şeker FabrikasıEskişehir24
Ilgın Şeker FabrikasıKonya/Ilgın31
Kastamonu Şeker FabrikasıKastamonu42
Kırşehir Şeker FabrikasıKırşehir11
Malatya Şeker FabrikasıMalatya32
Muş Şeker FabrikasıMuş7
Turhal Şeker FabrikasıTokat/Turhal22
Uşak Şeker FabrikasıUşak14
Yozgat Şeker FabrikasıYozgat19
Eskişehir Makine FabrikasıEskişehir11

Yukarıda  sürekli işçi alımı yapılacak yerler sırasıyla verilmiştir. Türkiye Şeker Fabrikaları yani Turseker tarafından ülke genelinde yapılacak olan 480 sürekli için başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları bu yazımızdaki gibidir. Konu hakkında yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir. Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından yayınlanmış diğer ilanlara Türkiye Şeker Fabrikaları iş ilanları sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.