Türkiye Şeker Fabrikaları ya da bilinen kısa adıyla Türkşeker yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Türkşeker personel alımı ilanı kapsamında büro personeli, avukat ve büro personeli alımı yapacaktır. Türkiye Şeker Fabrikaları personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar ilana 3 Ocak ile 12 Ocak 2018 tarihleri arasında başvuru yapabilirler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Alımı İlanı 2018

Genel Müdürlüğümüzde çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 2 (İki) Bilgisayar Mühendisi, 1 (Bir) Avukat ve 13 (Onüç) Büro Personeli işe alınacaktır.İş gücü talebimiz Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında yayımlanacaktır. Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi İŞKUR’un web sitesinden 03.01.2018 tarihinden itibaren öğrenilebilir. Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı Kanunun 22. maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil hakkı bulunmamaktadır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Hukuk, İktisat, İşletme ve Kamu Yönetimi bölümü mezunu olmak,
  • KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almak.
  • Sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması. (İlgililerden işe başlatılmadan önce tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu istenecektir.)

Eleman Alımı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ulusal düzeyde yapılacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarının daimi işgücü taleplerine yapılan başvurularla ilgili yazışmalarda kişilerin yazışma adreslerindeki Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Sözlü sınav Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Mithatpaşa Cad. No.14 Yenişehir-ANKARA adresinde yapılacak olup sınav tarihi, sınava katılacak adayların açıklanmasını takiben duyurulacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 03-12 Ocak 2018 tarihleri arasında İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. İşe alınacak elemanlar 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak ve kendileriyle belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalanacaktır.

Bu yazımızda Türkşeker tarafından yayınlanan personel alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, soru ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından yayınlanan bütün ilanlara ise Türkiye Şeker Fabrikaları insan kaynakları sayfasından ulaşabilirsiniz.

 


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.