Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile Türkşeker, ana faaliyet alanı kristal şeker üretimi olan ve bünyesinde 25 şeker fabrikası, 5 makine fabrikası, 4 alkol fabrikası, 1 tohum işleme fabrikası, 1 emaf, 1 araştırma enstitüsü barındıran büyük bir kamu iktisadi kuruluşudur.  Türkiye Şeker Fabrikaları kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Türkşeker insan kaynakları bu büyümenin istikrarlı bir şekilde sürmesi adına 2023 yılında yatırımlarına ara vermeksizin devam edeceklerini belirtmiştir. Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Yazımızın devamında Türkşeker açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu gibi detaylı bilgilere yer verdik.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (Türkşeker) İş İlanları 2023

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş; Afyon, Ağrı, Kırklareli, Ankara, Ankara, Niğde, Burdur, Samsun, Çorum, Elazığ, Kahramanmaraş, Van, Isparta, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Malatya, Muş, Uşak, Yozgat gibi illerimizde fabrikaları bulunmaktadır. Türkiye Şeker Fabrikaları her sene burada bulunan fabrikalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bünyesinde bay, bayan, ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu çok sayıda kişi çalışmakta olan Türkşeker bünyesinde 2023 yılında da çok sayıda yeni alımlar yapılacaktır. Bunların yanında çok sayıda stajyer alımı, engelli işçi alımı ve eski hükümlü personel alımı da yapılacaktır. Türkşeker bünyesinde verilmiş olan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.  • Türkiye Şeker Fabrikaları 306 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türkiye Şeker Fabrikaları İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türkiye Şeker Fabrikaları Sürekli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Türkiye Şeker Fabrikaları (Türkşeker) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Türkiye Şeker Fabrikaları her sene çok sayıda mevsimlik işçi, personel alımı ve eleman alımı gerçekleştirmektedir. Bu iş ilanları düzenli olarak www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Her ilan için başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları değişiklik göstermektedir. Ancak genel itibariyle ilanlara iş başvurusu İŞKUR il müdürlükleri vasıtası ile yapılmaktadır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken, sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. İlanlar yayınlandığında siz değerli okurlarımız ile sosyal ağlar üzerinden tüm ilan detaylarını paylaşacağız. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.