Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB), Sağlık Bilimi ve Teknolojisi alanında bilgi üreterek, ülkemize ve insanlığa hizmet etmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’dadır. Bilim ve teknoloji alanında, serbest rekabete dayalı, şeffaf ve eşitlik ilkeleri çerçevesinde, bilimsel araştırmalar yapılacak ve desteklenecektir. Üniversite ve sanayi işbirliği modeli ile bilginin ürüne dönüştürülerek, planlı ve sürdürülebilir kalkınmaya destek sağlanması amaçlanmaktadır. TÜSEB kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerine ve çalışmalarına büyük bir özveri ile devam etmektedir. TÜSEB insan kaynakları 2021 yılında bu çalışmaların ara verilmeksizin devam edeceğini açıklamıştır. TÜSEB bu kapsamda çok sayıda yeni personele de ihtiyaç duymaktadır. TÜSEB bunun için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yazımız devamında TÜSEB tarafından yayınlanan güncel iş ilanları, iş imkanları ile iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) İş İlanları 2021

Ülkemizde sağlık bilim ve teknolojisinin geliştirilmesi için alt yapı hizmetleri olan teknoparklar, kuluçka merkezleri, proje geliştirme ve teknoloji transfer ofisleri gibi bilim parkları kurulacaktır. Bu amaçları paylaşan üniversiteler desteklenecek, işbirliği ağları kümelenmeler oluşturulacak, bilim fuarları ve yarışmalar düzenlenecektir. TÜSEB, yurt içi ve dışında, sağlık kurumları, araştırma merkezleri, enstitülerle alt yapı, insan kaynağı ve finansman imkanlarını kullanarak işbirliğine girebilir.  Sağlık Bakanlığı tarafından talep edilecek araştırmaları yapabilir. TÜSEB, ülkemizi uluslararası sağlık bilim ve teknolojileri platformlarında temsil eder. TÜSEB faaliyetlerinin devamı adına da çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. TÜSEB tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları aşağıda verilmiştir.



TÜSEB tarafından iş ilanları yayınlandıkça, yukarıda vermiş olduğumuz liste de güncellenecektir. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TÜSEB tarafından yayınlanmış ve yayınlanacak olan tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. İş ilanları yayınlandığında sosyal ağlar üzerinden ilana dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilgili tüm detaylı ilan bilgilerini paylaşacağız. Bunun haricinde başka bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. TÜSEB iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TÜSEB HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tüseb konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tüseb duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.