Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ya da bilinen kısa adıyla TPAO yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. TPAO ilan kapsamında avukat alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 1 Haziran 2018 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Petrolleri (TPAO) İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının beş katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının beş katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

  • AVUKATLIK RUHSATINA VE EN AZ 5 YILLIK DENEYİME HAİZ OLMAK.
  • SEYAHAT ENGELİ VE ARAZİ ÇALIŞMASINA MANİ HALİ BULUNMAMAK,
  • BRÜT ÜCRET (TAZMİNATLAR, SOS. YAR. VE İKRAMİYE DAHİL) 7.776,74 TL/AY’DIR. BATMAN VE ADIYAMAN BÖL. MÜD. ÇALIŞANLARINA İLAVE 3.085,00 TL/AY BÖLGE TAZMİNATI VERİLMEKTEDİR.
  • TPAO ‘NUN TAŞRA TEŞKİLATI ADIYAMAN VE BATMAN İLLERİNDE ÇALIŞTIRILACAKTIR.

TERCİH SEBEPLERİ:

  • SON 3 YIL İÇERİSİNDE YAPILAN YABANCI DİL SINAVI (YDS, KPDS) İNGİLİZCE TESTİNDEN 70 VE ÜSTÜ ALMAK , TOEFL İNTERNET BASED TESTİNDEN EN AZ 84 PUAN ALMIŞ OLMAK YA DA LİSANS ÖĞRENİMİNİ, EĞİTİM ÖĞRETİM DİLİ İNGİLİZCE OLAN BİR ÜNİVERSİTEDE TAMAMLAMAK.
  • MİCROSOFT OFFİCE UYGULAMALRINI İYİ DERECEDE KULLANABİLMEK.
  • MÜLAKATA DAVET EDİLECEK ADAYLARIN;İŞYERİ,SOSYAL TESİSLER VE DİĞER İMKANLARI YERİNDE GÖRMELERİNE İZİN VERİLECEKTİR.
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Avukat5
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Hukuk FakültesiHukukLisans
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Çalışma Adresi : TPAO ‘NUN TAŞRA TEŞKİLATI ADIYAMAN VE BATMAN İLLERİ TÜRKİYE

Bu yazımızda Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara TPAO iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.