1957 yılında kurulan Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu ( TKİ ) devletin genel enerji ve yakıt politikasına uygun olarak linyit, turp bitümlü şist, asfaltit gibi enerji hammaddelerini değerlendirmek, ülkenin ihtiyaçlarını karşılamak, yurt ekonomisine azami katkıda bulunmak, plan ve programlar düzenlemek, takip etmek, uygulama stratejilerini tespit etmek ve bunların gerçekleşmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu yayınlamış olduğu ilan ile eski hükümlü işçi alımı, personel alımı yapacağını açıkladı.  Kadroya alınacak olan personeller Manisa ve Çanakkale illerinde istihdam edilecekler. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu işçi alımı kapsamında manevracı ( harmancı ) alımı ile ağır kamyon şoförü alımı gerçekleştirilecek. İlana dair detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

 Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu ( TKİ ) Eski Hükümlü İşçi Alımı

Manevracı – Harmancı,
Ağır Kamyon Şoförü olarak 2 adet eski hükümlü alımı yapılacaktır.Alım Yapılacak İller
Manisa
Çanakkale

Alım Yapılacak Adayların Öğrenim Durumları
Adayların Lise ve Dengi okul mezunu olması gerekir.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 23 Haziran 2016 olarak belirlenmiştir. Adaylar İŞKUR müdürlüklerinden ilgili işçi alımı ilanına başvuru yapabilirler. Başvuru şartları ve dikkat edilmesi gereken hususlar daha sonra Türkiye Kömür İşletmeleri Müdürlüğü tarafından yayımlanacaktır.  Diğer eski hükümlü iş ilanlarına ulaşmak için TIKLAYIN Bu yazımızda TKİ tarafından yayınlanan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan diğer bütün ilanlara Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu İş İlanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.