Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu yayınlamış olduğu ilan ile Kütahya ilinde 3 eski hükümlü işçi alımı yapacağını bildirdi. Adaylar ilana 1 Ağustos 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu eski hükümlü işçi alımı ilanı hakkında iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve tarihleri haberimiz devamındadır.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2016

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu ilan kapsamında 3 adet manevracı – harmancı alımı yapacaktır. Talep, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinde ilan edilmiş olup, 10 gün ilanda kalacaktır.Talep ilan edilmesinin ardından, başvuru şartlarını sağlayan adaylar, başvurularını Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların dikkat etmesi gereken hususlar ayrıca işletme müdürlüklerinin web adreslerinde yayınlanmıştır.

Diğer sabıkalı iş ilanlarına, eski hükümlü iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN

Bu yazımızda TKİ tarafından yayınlanan işçi alımı ilanı hakkında tüm başvuru detaylarına yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca TKİ tarafından yayınlanan tüm ilanlara TKİ iş ilanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.