Türkiye İhracat Kredi Bankası ya da bilinen adıyla Eximbank yayınlamış olduğu ilan kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Eximbank işçi alımı ilanı kapsamında bulaşıkçı (stevard), operatör yetkilisi alımı yapacaktır. Adaylar 25 Eylül tarihine kadar ilana başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye İhracat Kredi Bankası (Eximbank) İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı (EKPSS) sonuçları geçerlidir.Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak zere talep sayısının katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. 8-Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının katını geçmeyecek şekilde (maden kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Bulaşıkçı Alımı

İlan kapsamında 1 bulaşıkçı alımı yapılacak olup, adayların ortaöğretim yani lise ve dengi bir okuldan mezun olmaları şarttır. Ayrıca EKPSS sınavına katılınmış olması da gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bulaşıkçı (Stevard)

Çalışma Adresi : SARAY MAHALLESİ AHMET TEVFİK İLERİ CADDESİ NO: 19 34768 ÜMRANİYE İSTANBUL / TÜRKİYE

Banka Operasyon Yetkilisi Alımı

Adayların en az lisans mezunu olmaları ve EKPSS sınavına katılmış olmaları ve en az 1 yıllık bankacılık deneyimlerinin olması gerekmektedir. İlan kapsamında 1 operasyon yetkilisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Operasyon Yetkilisi (Banka)1

Çalışma Adresi : SARAY MAHALLESİ AHMET TEVFİK İLERİ CADDESİ NO: 19 34768 ÜMRANİYE İSTANBUL / TÜRKİYE

Bu yazımızda Eximbank tarafından yayınlanan engelli işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.