Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) 8 Haziran 1984 tarih ve 233 sayılı Kamu İktisadi Teşebbüsleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ve değişiklikleri ile 22 Ocak 1990 tarih ve 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’ye dayanılarak çıkarılan, 2001/2026 sayılı kararnamenin eki Bakanlar Kurulu kararı ve 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu çerçevesinde faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur. TEİAŞ bugün Türkiye’de yüksek gerilim seviyesindeki iletim dizgesini -Enerji Nakil Hattı / ENH- (sistemini) işletmenliğini yapan ve tekel olan kamu iktisadi teşekkülüdür. TEİAŞ yapmış olduğu çalışmalarına 2022 yılında da ara vermeksizin devam edeceğini açıklamıştır. Kurum, faaliyetlerinin ara vermeksizin devamı adına da ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlara çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. Yazımızın devamında TEİAŞ tarafından yayınlanan en son iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

TEİAŞ Güncel İş İlanları 2022

TEİAŞ Genel Müdürlüğü yeni piyasa yapısına uygun olarak merkez birimleri ve yurt sathına yayılmış tasarı, tesis, denetimlik, işletme, bakım ve yük dağıtım birimleriyle faaliyetlerine devam etmektedir. TEİAŞ 2022 yılı içerisinde bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Kurumun hali hazırda bünyesinde 8 bin 200’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bu çalışanlarına yenilerini eklemek için hazırlıklarını sürdüren TEİAŞ, şimdiden çok sayıda personel alımı için iş ilanları yayınlamıştır. Aşağıda TEİAŞ tarafından yayınlanan en son iş ilanları bulunmaktadır.  • TEİAŞ Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEİAŞ Teknisyen Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEİAŞ Elektrik Teknisyeni ve Elektronik Teknisyeni Alımı İçin TIKLAYIN
  • TEİAŞ Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEİAŞ Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

TEİAŞ tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan iş ilanları içinde tecrübeli, tecrübesiz, vasıfsız, bay, bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlar yayınlandıkça yukarıda vermiş olduğumuz liste de güncellenecektir. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) İş Başvurusu 2022

TEİAŞ tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde http://www.teias.gov.tr/ adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu ilanları takip etmek ve ilanlara anında iş başvurusunda bulunmak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. İş ilanları yayınlandığında sosyal ağlar üzerinden iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerinin hepsini paylaşacağız. TEİAŞ ayrıca ilanlar haricinde kendi bünyesine yapılan başvuruları ise kabul etmemektedir. TEİAŞ bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız ilanların yayınlanmalarını ve bu ilanlarda bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. TEİAŞ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumun bağlı bulunduğu bakanlığın yapmış olduğu alımlar için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı İş İlanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


DİĞER TEİAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, teiaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan teiaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.