Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi yani bilinen adıyla TEDAŞ yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. TEDAŞ personel alımı ilanı kapsamında elektrik mühendisi, harita mühendisi ve orman mühendisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 17 Ekim 2016 ile 26 Ekim 2016 tarihleri arasında iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları ,başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

TEDAŞ Personel Alımı İlanı 2016

TEDAŞ çok sayıda mühendis alımı gerçekleştirecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıdadır.ELEKTRİK MÜHENDİSİ: Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak

HARİTA MÜHENDİSİ: Mühendislik Fakültelerinin Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Bölümü mezunu olmak. ORMAN MÜHENDİSİ: Mühendislik Fakültelerinin Orman Mühendisliği Bölümü mezunu olmak.

Alınacak personel 4857 sayılı iş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde istihdam edileceğinden, yürürlükte olan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelikte belirtilen genel şartlar dışında yukarıda belirtilen şartlarla birlikte;

  • Personel istihdamının Türkiye iş Kurumu aracığı ile yapılması zorunluluğu bulunduğundan,
  • Belirtilen pozisyonlara, şartları uyan adayların ilgili İş-Kur Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • İlgili İş-Kur Müdürlüğünce gönderilecek adayların sözlü sınavları TEDAŞ Genel Müdürlüğü (Ankara) adresinde yapılacaktır.
  • Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı kanunun 22nci maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil haklarının bulunmadığı ve 2014/7140 sayılı kararname eki esaslara göre 657 sayılı kanunun 4/C maddesi kapsamında geçici personel olarak atanamayacaklardır.
İŞYERİ ADIİŞGÜCÜ

SAYISI

POZİSYONU
TEDAŞ BOĞAZİÇİ BÖLGE KOORD. (İSTANBUL)4ELEKTRİK MÜHENDİSİ
TEDAŞ TOROSLAR BÖLGE KOORD. (ADANA)3ELEKTRİK MÜHENDİSİ (2)-HARİTA MÜHENDİSİ (1)
TEDAŞ MERAM BÖLGE KOORD. (KONYA)3ELEKTRİK MÜHENDİSİ (2)-HARİTA MÜHENDİSİ (1)
TEDAŞ DİCLE BÖLGE KOORD. (DİYARBAKIR)2ELEKTRİK MÜHENDİSİ (1)-HARİTA MÜHENDİSİ (1)
TEDAŞ ULUDAĞ BÖLGE KOORD. (BURSA)2ELEKTRİK MÜHENDİSİ
TEDAŞ FIRAT BÖLGE KOORD. (ELAZIĞ)2ELEKTRİK MÜHENDİSİ (1)-HARİTA MÜHENDİSİ (1)
TEDAŞ OSMANGAZİ BÖLGE KOORD. (ESKİŞEHİR)2ELEKTRİK MÜHENDİSİ
TEDAŞ ARAŞ BÖLGE KOORD. (ERZURUM)2ELEKTRİK MÜHENDİSİ (1)-HARİTA MÜHENDİSİ (1)
TEDAŞ VANGÖLÜ BÖLGE KOORD. (VAN)1HARİTA MÜHENDİSİ
TEDAŞ ÇORUH BÖLGE KOORD. (TRABZON)1HARİTA MÜHENDİSİ
TEDAŞ YEŞİLIRMAK BÖLGE KOORD. (SAMSUN)3ELEKTRİK MÜHENDİSİ (2)-HARİTA MÜHENDİSİ (1)
TEDAŞ AKEDAŞ BÖLGE KOORD. (K.MARAŞ)3ELEKTRİK MÜHENDİSİ (2)-HARİTA MÜHENDİSİ (1)
TEDAŞ AYDEM BÖLGE KOORD. (DENİZLİ)1HARİTA MÜHENDİSİ
GENEL MÜDÜRLÜK (ANKARA)1ORMAN MÜHENDİSİ

TEDAŞ personel alımı ilanı hakkında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Adaylar ilana İŞKUR müdürlüklerinden veya İŞKUR web adresi üzerinden iş başvurusu yapabileceklerdir. TEDAŞ mühendis alımı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca TEDAŞ tarafından yayınlanan diğer ilanlara ulaşmak için TEDAŞ iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.