Yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services yani bilinen adıyla TGS, Türk Hava Yolları’nın havacılığın yan faaliyetlerini ayrı bir şirket bünyesinde gerçekleştirme amacıyla kurulmuştur. 2009 yılında yapılan anlaşma ile şirketin %50 ortağı ile Havaş olmuştur. Sektörde hizmetlerine devam eden TGS; İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, Milas-Bodrum ve Dalaman havaalanlarında hizmet vermektedir.  TGS yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. TGS personel alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Turkish Ground Services ( TGS ) Personel Alımı 2020

Turkish Ground Services yani TGS bünyesinde 2020 rakamları ile 10 bini aşkın personel çalışmaktadır. Şirketin büyüme hedeflerinden ve operasyonel ihtiyaçlardan dolayı yayınlanan ilanda şirketin hedeflerine ulaşmasında yardımcı olacak çok sayıda personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki başvuru şartları neler?  • T.C. vatandaşı olmak
  • Türkçeyi yetkin kullanan, akıcı ve düzgün diksiyona sahip, iletişim becerisi kuvvetli,
  • Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, kendini geliştirebilen, istekli ve özverili,
  • Vardiya çalışma sisteminin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • 19-35 yaş aralığında, yoğun çalışma temposuna mani olacak herhangi bir sağlık sorunu ve engeli bulunmayan
  • Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen

TGS İş Başvurusu Formu

Turkish Ground Services yani TGS iş başvurularını online olarak almaktadır. Online olarak başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanızın ardından başvurular açık pozisyon için uygunluğu insan kaynaklarınca kontrol edilmesinin ardından uygunluğu onaylanan adaylar bir dizi mülakat aşamasına ve sınava tabi tutulurlar. Bunları da başarıyla geçen adaylar TGS çatısı altında çalışmaya hak kazanırlar.

Güncelleme : TGS online iş başvurusu formu sitede yapım aşamasında olması sebebiyle bir süreliğine kaldırılmıştır. Şayet aşağıdan ulaşabileceğiniz başvuru formuna ulaşamazsanız vermiş olduğumuz mail adresine özgeçmişinizi ve çalışmak istediğiniz departmanı iletirseniz dönüş alırsınız.

Başvurular için e-posta adresi : [email protected]


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.