THY DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile Turkish DO & CO, 2007 yılında kurulmuş olan, ikram hizmetleri vermekte olan bir kurumdur. Turkish DO&CO, Avusturalya’da kurulmuş olan DO&CO firması ile ülkemizin en büyük havayolu firması olan Türk Hava Yolları ortaklığında faaliyetlerine başlamıştır. Turkish DO & CO, ülkemizde çeşitli yerlerde ikram hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara, Antalya, İzmir, Bodrum, Trabzon, Dalaman ve Adana’ da yer alan havalimanlarında hizmet vermektedir. Turkish DO&CO bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Kurum bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Turkish DO&CO tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Turkish DO & CO İş İlanları 2023

Turkish DO&CO ülkemizin en büyük havayolu ikram şirketidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmıştır. Son dönemde Türk Hava Yolları’nın artık Turkish DO&CO ile çalışmayı bırakacağı konuşulmaktadır. Ancak bu durum kesin değildir ve halen şirket bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir.Turkish Do&CO’nun şekillendirmiş olduğu ikram konsepti Türk misafirperverliği üzerine kurulmuştur. Menülerinde dünya tatlılarının yanında, Türk mutfağının zengin lezzetleri ile öne plana çıkmaktadır. Birçok kez dünyanın en iyi ikram şirketlerinden birisi olarak seçilmeyi başarmıştır.

Turkish DO&CO tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; uzman yardımcısı, stajyer, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, gıda mühendisi, servis personeli, servis şefi, müşteri temsilcisi, şef, aşçı, kontrolör, üretim planlama uzmanı, flying service chef, güvenlik görevlisi, atölye teknisyeni, makine mühendisi, elektrik mühendisi, şoför, bulaşıkhane elemanı, temizlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bu iş ilanlarına nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Turkish DO&CO İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Turkish DO&CO bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını iki farklı şekilde gerçekleştirebilirler. Öncelikle başvurular için kurumun resmi web adresi olan aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu kullanılabilir. Bunun dışında ise “https://www.kariyer.net/firma-profil/turkish-do-co-12972-42079” kariyer sayfasında da güncel olarak açık iş pozisyonları yayınlanmaktadır. Her iki yolla da özgeçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Bu yazımızda Turkish DO&CO iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Turkish DO&CO iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.