DO & CO Avusturya’da kurulmuş, yemek, uçak ve tren yemek hizmetleri, organizasyon, otelcilik gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketidir. Türk iş adamı Atilla Doğudan tarafından 1981 yılında Avusturya’nın başkenti Viyana’da küçük bir şarküteri olarak kurulmuş, organizasyon ve çeşitli yeme-içme hizmetleriyle büyümesini sürdürmüştür. 2007 yılı itibarıyla Türk Hava Yolları ile birlikte THY DO & CO İkram Hizmetleri A.ş. adı altında ortak bir şirket kurarak Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ikram hizmeti vermeye başlamıştır. Turkish Do&Co ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır . Turkish Do&Co tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Turkish Do&Co İş İlanları 2020

TURKISH DO & CO Türkiye’ de dokuz ikram mutfağı işletmektedir. Bunlar İstanbul (Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları ), Ankara, Antalya, İzmir, Bodrum, Trabzon, Dalaman ve Adana’ da yer almaktadır. Bu ünitelerde 60’ dan fazla ulusal ve uluslararasi havayolu şirketine hizmet verilmektedir. Turkish Do&Co ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Turkish Do&Co tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik teknisyeni, ekmekçi, gıda mühendisi, gıda teknikeri, genel hizmet elemanı, yükleme elemanı, bakım planlama uzman yardımcısı, temizlik görevlisi, aşçı, sürücü / şoför, bulaşıkhane elemanı, atölye teknisyeni, aşçı yardımcısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Turkish Do&Co İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Turkish Do&Co bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Harici olarak bu iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinden de yayınlanmaktadır. Bu yazımızda Turkish Do&Co iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Turkish Do&Co İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.