THY Kargo veya bilinen adıyla Turkish Cargo, bir hava kargo şirketidir. Türk Hava Yolları bünyesinde hizmet sunmaktadır. Turkish Cargo, hava kargo ticareti için dünya çapında ağırlık merkezlerine en optimum lokasyonda bulunan İstanbul’dan, başarılı operasyonlarını sürdürmektedir. Turkish Cargo, hava kargo şirketleri arasında en hızlı büyüyenlerden bir tanesidir. Alanında sadece ülkemizde değil dünyanın en büyük kargo şirketleri arasında yer almaktadır. Turkish Cargo çeşitli dönemlerde bünyesinde faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Turkish Cargo tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Turkish Cargo İş İlanları 2020

Dünyanın herhangi bir mega-hub’ına rakip olabilecek İstanbul Yeni Havaalanı’yla Türkiye, dünya için yeni bir dayanak noktası olmaya hazırlanırken, Turkish Cargo da, 165.000 m2’lik kapalı alana ve yıllık 4 milyon ton kargo ayrıştırma kapasiteli bir tesise sahip olmuştur. Turkish Kargo faaliyetlerine yeni yerinde devam ederken, bünyesine de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Turkish Cargo tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; uzman memur, endüstri mühendisi, supervisor, operasyon memuru, satış uzmanı, tazminat memuru, güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Turkish Cargo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Turkish Cargo bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu sayesinde kurum bünyesinde yayınlanmış olan açık iş pozisyonlarına ulaşabilirsiniz. Açık iş pozisyonu oluşması durumunda ilana dair başvuru şartları ve başvuru tarihleri yayınlanmaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Turkish Cargo iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Turkish Cargo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TURKİSH CARGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, turkish cargo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan turkish cargo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.