Turkish Cargo, 1933 yılından bu yana hava kargo taşımacılığı faaliyetlerini yürütmekte olan bir kargo firmasıdır. Dünyanın 126 ülkesine hizmet sağlayan Turkish Cargo, en hızlı büyüyen hava kargo şirketleri arasında yer almaktadır. Türk Hava Yolları bünyesinde faaliyetlerini sürdüren şirket, uluslararası hava kargo pazarında ilk 10 şirketten bir tanesidir. Şirket dünya genelinde 88 noktaya doğrudan kargo hizmeti sunmaktadır. Büyümesine ara vermeksizin devam eden, ülkemizin gurur kaynağı olmayı sürdüren Turkish Cargo bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Turkish Cargo tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Turkish Cargo İş İlanları 2023

Turkish Cargo, İstanbul Havalimanı’nın açılmasının ardından 4 milyon ton kargo ayrıştırma kapasiteli modern bir tesise sahip olmuştur. Hava kargo trafiğinin günden güne yükselmesi ile şirket de büyümesine ara vermeden devam etmektedir. İstanbul ilimizi bu alanda bir lojistik merkezi haline getirme amacıyla çalışmalarını sürdüren firma, bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Turkish Cargo tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; loadmaster, endüstri mühendisi, süpervizör, kargo apron şefi, güvenlik görevlisi, operasyon memuru, kargo memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılabilir?

Turkish Cargo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Turkish Cargo işe alımları THY bünyesinde kariyer sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu bağlantısı ile bu sayfaya ulaşabilir size uygun pozisyonu seçebilir ve başvurunuzu anında tamamlayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelemeye alınacaktır. Bu yazımızda Turkish Cargo iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Turkish Cargo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TURKİSH CARGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, turkish cargo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan turkish cargo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.