Türkerler Holding; inşaat, enerji, sağlık, gayrimenkul, tekstil gibi sektörde faaliyet göstermekte olan Ankara merkezli bir holding kuruluşudur. Türkerler Holding kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde 137 şirket ve yarım yüzyıla yakın deneyimi ile ülkemiz ekonomisine önemli katkılar verir hale gelmiştir. Holding’in son yıllarda ulaşmış olduğu inşaat hacmi 5 milyon metrekareyi aşmış durumdadır. İzmir, İstanbul ve Ankara gibi illerimizde projeler üretmektedir. Çiftçi Towers, Mahalli Bomonti bunlardan en bilinenleridir. Enerji sektöründe ise Avrupa’nın rüzgar enerji alanında en büyük yenilenebilir enerji ihalesini yani YEKA ihalesini kazanmayı başarmışlardır. Büyümesine ara vermeksizin devam eden firma bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Türkerler Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Türkerler Holding İş İlanları 2023

Türkerler Holding tüm bu faaliyetlerinin yanında Ankara Eltik Entegre Sağlık Kampüsü, İzmir Şehir Hastanesi ve Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü projelerini işletme, inşaat, finansmanını yapmak üzere Sağlık Bakanlığı ile anlaşmalar imzalamıştır. Büyümesine ara vermeksizin devam eden holding günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Tüm bunların yanında ülkemizde en fazla istihdam yaratan kuruluşların başında yer almaktadır. Firma bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Türkerler Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik mühendisi, iş güvenliği uzmanı, proje müdürü, harita mühendisi, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, lisans ve izin işleri uzmanı, inşaat mühendisi, beden işçisi, şantiye şefi, avukat, satış danışmanı, satış danışmanı, çevre mühendisi, mimar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Türkerler Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Türkerler Holding bünyesinde çalışmak istiyorum, nasıl ve nereden başvuru yapabilirim diyen vatandaşlarımız için iş başvurusunda bulunmak oldukça basittir. Çeşitli kariyer portalları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi aşağıda vermiş olduğumuz kurumun resmi web adresi üzerinde yer alan iş başvuru formu vasıtası ile de başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları, başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini görmek istiyorsanız açık iş pozisyonları ya da size uygun açık iş ilanı bulunmuyorsa da başvurmak için tıklayın yani iş başvuru formu sayfasına girerek başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Buradan yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Türkerler Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Türkerler Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TÜRKERLER HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, türkerler holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan türkerler holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.