Sinop ilimizde yer almakta olan Türkeli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Türkeli Belediyesi ilan kapsamında garson, iş makineleri operatörü, temizlik işçisi, tuvalet temizlik görevlisi, kalorifer ateşçisi, park süpürücüsü, sıhhi tesisatçı, yangın ilk müdahale işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 30 Mayıs 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Hizmet Merkezi müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talep kuraya tabi olup, 06.06.2018 tarihinde ve saat 15.00’de Güzelyurt Mahallesi Cami sokak No:4 Türkeli/Sinop adresinde bulunan Belediye Hizmet binasının üst katındaki toplantı salonunda noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Yazılı ve Sözlü sınavın yeri, tarihi ve saati ilgililere Türkeli Belediye Başkanlığınca ayrıca tebligat yapılacaktır.

Garson (Servis Elemanı) Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca yiyecek, içecek hizmetleri alanında okul mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Meslek Belgeleri ve SertifikalarıYiyecek ve İçecek Servisi Sertifakası

İş Makineleri Operatörü Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca İş makineleri greyder, forklift, silindir operatörlüğü kurslarına dair belgesi bulunmalıdır. İlan kapsamında 1 işçi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
İş Makineleri Operatörü

Süpürgeci (Temizlik İşçisi) Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Süpürgeci (temizlik işçisi) – cadde, sokak vb.

Tuvalet Temizlik Görevlisi Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Tuvalet Temizlik Görevlisi

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) Alımı 

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan ayrıca katı ve sıvı yakıtlı kalorifer ateşçisi belgesi talep edilmektedir. İlan kapsamında 2 işçi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)3

Park Süpürücü Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 işçi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Park süpürücü

Sıhhi Tesisatçı Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan ayrıca doğalgaz ve sıhhi tesisatçı sertifikası talep edilmektedir. İlan kapsamında 1 işçi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Sıhhi Tesisatçı

Yangın İlk Müdahale İşçisi Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan ayrıca yangın eğitim katılım belgesi sahibi olmaları talep edilmektedir. İlan kapsamında 1 işçi alınacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Yangın İlk Müdahale İşçisi

Çalışma Adresi : GÜZELYURT MAHALLESİ CAMİ SOKAK NO:4 57900 TÜRKELİ

Bu yazımızda Türkeli Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilana dair diğer detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Türkeli Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.