Türkeli, Sinop ilimizin batısında, Karadeniz kıyısında yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İlçe statüsünü 1957 yılında kazanmıştır. Günümüzde ilçeye bağlı 1 bucak (Güzelkent) ile 31 adet köy bulunmaktadır. Türkeli Belediyesi çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Türkeli Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Türkeli Belediyesi İş İlanları 2023

Türkeli, nüfus büyüklüğü açısında ildeki altıncı büyük ilçedir. 15 bini aşkın nüfusa sahip ilçe, son yıllarda çok sayıda dışa göç vermiş ve bu vesileyle de nüfusu azalmıştır. Türkeli Belediyesi ilçenin gelişimi ve dışa göçü azaltmak amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Belediye bu faaliyetlerin aksamadan sürmesi adına da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Belediye tarafından yayınlanan bütün iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Türkeli İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Türkeli Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; garson, iş makineleri operatörü, temizlik işçisi, tuvalet temizlik görevlisi, kalorifer ateşçisi, park süpürücüsü, sıhhi tesisatçı, yangın ilk müdahale işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, zabıta, mimar, mühendis, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Türkeli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Türkeli Belediyesi, çeşitli dönemlerde yeni ilanlar yayınlamaktadır ve tüm bunları devlette.com olarak sitemiz üzerinde sizlerle paylaşmaktayız. Bu iş ilanlarını kaçırmamak, iş başvuru formu, başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgilere anında erişmek için sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Türkeli Belediyesi insan kaynakları departmanı elden özgeçmiş kabul etmemektedir.

Bu yazımızda Türkeli Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TÜRKELİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, türkeli konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan türkeli duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.