Turkcell Genç Yetenek Programı Kapsamında Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor !!

Kuşkusuz ülkemizin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi olan Turkcell, yayınladığı ilan ile ülke genelinde personel alımı yapacağını açıkladı.  “GNCYTNK”  projesi kapsamında istihdam edilecek personeller, Turkcell’in geleceğini oluşturmada önemli rol oynayacaklar. Turkcell Genç Yetenek Programı ile hedefler dahilinde Turkcell’e katkı sağlayacak genç yetenekler, iş arayan genç bireyler Turkcell ailesine kazandırılacak ve profesyonel bir adım önde, doğru  bir rehberle adım atacaklar. İşte detaylar ..

Turkcell Personel Alımı Detayları

Turkcell, yayınladığı ilan ile genç yetenekleri şirket bünyesine kazandıracaklarını açıkladı. Türkiye geneli yapılacak olan personel alımı için öncelikler yeni mezun, üniversite öğrencileri, deneyimsiz ya da en fazla 1 sene iş deneyimi bulunan adayları tercih ederek, kadrosuna bir çok genç birey kazandıracak.  Turkcell’de çalışmak isteyen gençler başvurularını her şehirden veya internet üzerinden gerçekleştirebilecekler.Turkcell, ülkemizde GSM Telekomünikasyon dalında defalarca ödüllere layık görülerek, ne kadar kaliteli bir kuruluş olduğunu defalarca ispatladı. Turkcell önceki yıllarda yayınlamış oldukları personel alımı ilanlarına bir yenisini daha ekleyerek, iş arayan bir çok genci sevindirdi.

Turkcell GNCYTNK Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Turkcell istihdam edeceği genç bireylerde aşağıda bulunan başvuru şartlarını aramaktadır.

  • Yaratıcı, sosyal, meraklı ve eğlenceli
  • Üniversitelerin Fen-Edebiyat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim Bilimleri, Siyasal Bilimler Fakültelerinde ve Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik & Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinde eğitim gören ya da bu fakültelerden mezun
  • Başvuru sırasında Lisans 3.- 4. sınıf, Yüksek Lisans, Doktora öğrencisi, yeni mezun ya da 1 yıl iş deneyimi olan
  • İyi derecede İngilizce bilen
  • Tercihen staj ya da yarı zamanlı çalışma tecrübesine sahip
  • Tercihen burs ve/veya değişim programlarına katılmış kişiler başvurabilir

Turkcell Personel Alımı Başvurusu

Turkcell iş başvurusundan bulunmak isteyen adaylar yukarıda saymış olduğumuz kriterlere göre değerlendirilerek, elemeye tabii tutulacaklar. Başvuru şartlarını sağlayan ve ön elemeyi geçen adayları ise bir sürpriz bekliyor. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara bilgisayar ya da akıllı cep telefonu ile oynanan online oyunlarına davet edecekler. Daha sonra ise adaylardan, online oyunda başarılı oldukları taktirde, web tabanlı video soru uygulaması üzerinden kendilerine gönderilen soruları video kaydı ile cevaplamaları isteniyor. Video kayıtları işe alım uzmanları tarafından detaylıca incelendikten sonra, başarılı bulunan adayları daha iyi tanıyabilmek için görüşmeye çağırılacaklar. Görüşmeler ve elemeler sonucunda başarılı olan adaylar, Turkcell ile teknoloji ve inovasyonu deneyimleme şansı yakalayacaklar yani işe alınacaklar. Peki nasıl başvuru yapılır?

Turkcell İş Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYIN

Yukarıda bulunan bağlantıda vermiş Turkcell iş başvurusu nasıl yapılır detaylı olarak anlattık. O haberimiz sayesine dakikalar içerisinde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Turkcell tarafından sunulan açık iş ilanları hakkında bilgi almak ve diğer pozisyonlarda iş başvurusu yapmak için ise TIKLAYIN.

Turkcell personel alımı, eleman alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi bilgilere bu haberimizde yer verdik. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

 


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.