Türk Traktör ve Ziraat Makineleri yani bilinen kısa adı ile Türk Traktör 1955 yılında Amerikan yardımları çerçevesinde Türkiye’de Ankara Gazi’de Atatürk tarafından kurulan uçak üretim ve bakım fabrikasının kapatılarak yerine Minneapolis-Moline firmasının traktörlerinin montajını yaparak traktör üretimine başlayan işletmedir. Türk Traktör daha sonra Koç Holding bünyesine dahil olmuştur. Türk Traktör büyüme hedefleri doğrultusunda 2020 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Yazımız devamında Türk Traktör tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait işe alım süreci, iş mülakatı, iş başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi bütün iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Türk Traktör İş İlanları 2020

Ülkemizin en önemli ve köklü kuruluşlarından bir tanesi olan, her sene yurt dışına milyonlarca liralık ihracat gerçekleştiren Türk Traktör, büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çalışma azmi yüksek alanında uzman personelleri bünyesinde görmek istediklerini dile getirmektedir. Türk Traktör bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Türk Traktör tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde teknisyen, mühendis, mavi yaka eleman alımı, satış yetkilisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, bölge servis sorumlusu, lojistik geliştirme teknisyeni, tesis bakım mühendisi, teknik eğitim uzmanı, SAP uzmanı, ürün teknik uzmanı gibi sayısız kadro ve pozisyonlarda alımlar gerçekleştirmektedir. Türk Traktör iş ilanları içinde ayrıca engelli personel alımı, stajyer alımı ve eski hükümlü işçi alımı yapılacağı da belirtilmiştir. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Bu alımlar genel itibariyle İstanbul, Diyarbakır, İzmir gibi illerimizde ve Ankara ile Sakarya Erenler’de yer alan Fabrikalara gerçekleştirilecektir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır.

Türk Traktör İş Başvurusu 2020

Türk Traktör tarafından yayınlanan bütün iş ilanları http://www.turktraktor.com.tr/ yani kurumun resmi İnternet adresi üzerinden ve çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarına ulaşmak ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgileri takip etmek için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Personel alımı duyuruları yayınlandığı vakit siz değerli okurlarımız ile bu ilanları paylaşacağız. Ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya girmiş olduğunuzda Koç topluluğuna ait olan şirketlerin iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Burada Şirketler kısmından Türk Traktör seçeneğini seçerek  bu kuruluşa ait olan bütün ilanlara anında ulaşabilir ve bunlara başvuru yapabilirsiniz. Türk Traktör iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Türk Traktör İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.