Türk Traktör ve Ziraat Makineleri Anonim Şirketi veya bilinen kısa adı ile Türk Traktör,1954 yılında kurulan ve günümüzde Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir kurumdur. Dönemde ABD yardımları çerçevesinde ülkemizde Ankara Gazi’de yer alan ve Atatürk tarafından kurulmuş olan uçak üretim ve bakım fabrikası kapatılmış, bunun yerine Minneapolis – Moline firmasının traktörlerinin montajını yapmak üzere kurulmuştur. 1998 yılında New Holland firmasıyla ortaklığa gidilmiştir. Koç Holding daha sonra hisselerinin bir kısmını CNH ortaklığına devretmiş, bir kısmını da halka arz etmiştir. Türk Traktör ülkemizde en çok istihdam yaratan kurumların başında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu baya büyüyen kurum bu büyümesini kuşkusuz bünyesindeki çalışanlarına borçludur. Türk Traktör bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Türk Traktör tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Türk Traktör İş İlanları 2023

Türkiye, dünyada satılan traktör sayısı bakımından en büyük beşinci pazardır ve Türk Traktör bu pazardaki liderliğini uzun yıllardır korumaktadır. Türk Traktör, Sakarya ilimizde Erenler’de ve Ankara ilimizde fabrikalara sahiptir. Bunun yanında kurum İstanbul ilimizde ve yine Ankara ilimizde Ar-Ge merkezlerine sahiptir. Ülkemizde elektronik standartlara uygun ilk traktör motoru Türk Traktör tarafından üretilmiştir ve yeni nesil traktörlerde bu motor kullanılmaktadır. Ülkemizde en fazla ihracat yapan kurumlardan bir tanesi olan Türk Traktör, bu başarısını sürdürebilmek adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, açık iş pozisyonlarına ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Avrupa’nın en büyük traktör üreticilerinden bir tanesi olan Türk Traktör tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; ziraat mühendisi, tekniker, engelli işçi, stajyer, eski hükümlü personel, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, mavi yaka, şoför, beyaz yaka, bakım mühendisi, makine mühendisi, servis teknisyeni, üretim elemanı, giriş kalite mühendisi, iç denetçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki Türk Traktör iş başvurusu nereye yapılır?

Türk Traktör İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Türk Traktör bünyesinde çalışma imkanı yakalayabilmek için Koç Kariyer bünyesinde yayınlanan iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Tüm bu ilanlara, ilanlara ait başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfası vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından Şirketler kısmından Türk Traktör’ü seçmelisiniz. Akabinde Türk Traktör bünyesindeki tüm açık iş ilanlarını görebileceksiniz.

Türk Traktör bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak diğer tüm Koç şirketlerinde olduğu gibi oldukça zordur. İnsan kaynakları departmanı tarafından sıkı bir mülakat ve yeterlilik testlerine tabi tutulursunuz. Ancak vermiş olduğu maaş ve diğer çalışma olanakları açısından ülkemizdeki sayılı kurumlardan bir tanesi konumundadır. Bu sebepten Türk Traktör en çok iş başvurusunda bulunulan kurumlar arasında yer almaktadır. Bu yazımızda Türk Traktör işçi alımı ne zaman, eleman alımı var mı, en yeni iş ilanları ile işe alım süreci gibi konularda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Türk Traktör İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.