Türk Kızılay Derneği veya bilinen kısa adı ile Kızılay, insanlık, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği çerçevesinde çalışmakta olan bir yardım kuruluşudur. Bünyesinde bulunan personellerin bir kısmı gönüllü, bir kısmı da maaşlı olarak çalışmaktadır. Türk Kızılayı faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına da çeşitli dönemlerde ilanlar yayınlayarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacağını belirtmektedir. Türk Kızılayı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Türk Kızılayı İş İlanları 2020

Kızılay ülkemizdeki en büyük ve organize yardım kuruluşudur. Savaşta ve barışta halkın kara gün dostudur. Savaşta yaralananların, doğal afetlerde zarar görenlerin yardımına koşmaktadır. Kızılay bu görevlerini yerine getirmek adına da çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda belirtilmiştir.  • Türk Kızılayı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türk Kızılayı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Türk Kızılayı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çocuk programı proje asistanı, grafiker, estetisyen, ilk yardım eğitimcisi, doktor, mesul müdür, toplum merkezi sorumlusu, asistan, hemşire, avukat, laborant, biyolog, sosyolog, şoför, sağlıkçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Türk Kızılayı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Türk Kızılayı bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına ulaşabilirler. Bu sayfadan kurum tarafından yayınlanmış olan bütün açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Kızılay bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Türk Kızılayı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Türk Kızılayı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KIZILAY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kızılay konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kızılay duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.