Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı veya bilinen kısa adı ile THY, 1933 yılında kurulmuş olan uluslararası bir havayolu firmasıdır. 180 bin TL bütçe ve toplan 24 personeli ile kurulan Türk Hava Yolları, günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük havayolu firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Müşterilerine rahat bir yolculuk sunabilmek adına tüm imkanları sunan THY, yıllar zarfında filosunu ve çalışan sayısını hızla arttırmıştır. Günümüzde 300’ü akın noktaya uçan THY bünyesinde, 350’den fazla uçak ve 50 binden fazla çalışan görev almaktadır. Türk Hava Yolları firmasının merkezi İstanbul Havalimanı’ndadır. Ancak Esenboğa Uluslararası Havalimanı’nda da bir hub’ı bulunmaktadır. THY bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. THY tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

THY İş İlanları 2023

Türk Hava Yolları şimdiye kadar; dünyanın en iyi ekonomi sınıfı yemek hizmeti veren, Avrupa’nın en hızlı büyüyen, Avrupa’nın 3. Büyük havayolu, Güney Avrupa’nın en büyük havayolu ve 2010 dünya havacılık sektörü liderliği ödüllerini almayı başarmış bir firmadır. Dünya genelinde yapmış olduğu sponsorluk anlaşmaları ve reklamları ile adından halen söz ettirmekte ve yolcu sayısını günden güne arttırmaktadır. THY, her sene milyonlarca yolcuyu taşımakta ve filosunu günden güne geliştirmektedir. Türk Hava Yolları’nın yüzde 49,12 hissesi Türkiye Varlık Fonu, yüzde 0,01 hissesi Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesindedir. Yüzde 50,88 hissesi ise halka açıktır. Türk Hava Yolları büyüme hedefleri doğrultusunda bünyesine ve aşağıda saymış olduğumuz iştiraklerine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. • THY Teknik A.Ş. İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN
 • Turkish Do&Co İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Turkish Cargo İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • THY İkinci Pilot Adayı Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • THY Bayan Kabin Memuru Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • THY Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • THY Mühendis Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • THY Mühendis Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • THY Uzman Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Türk Hava Yolları (THY) Uzman Yardımcısı Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Türk Hava Yolları Bay Paramedik ve Simülatör Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Türk Hava Yolları Kabin Memuru Alımı İçin TIKLAYIN
 • THY 4 Bin Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • THY Bay Bayan Kabin Memuru Alımı İçin TIKLAYIN
 • THY Kabin Memuru Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Türk Hava Yolları tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; aşçı, avukat, bakımcı, boyacı, cabin crew, doktor, pilot, ikinci pilot, mühendis, hostes, uzman, host, kontrolör, kimyager, iş analisti, kabin memuru, acil tıp teknisyeni, diyetisyen, grafiker, bilet satış elemanı, call center çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satış temsilcisi, engelli personel, gişe memuru, gıda mühendisi, istatistikçi, stajyer, en az lise mezunu özel güvenlik görevlisi, uçak teknisyeni, operasyon memuru, harekat memuru, sağlıkçı, steward, tekniker, sekreter, tercüman, sosyolog, şoför, teknik ressam, mimar, öğretmen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

THY İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Türk Hava Yolları ülkemizde en çok iş başvurusu yapılan kurumların başında yer almaktadır. Bundaki en büyük sebep yüksek maaşlar ve çalışanların haklarının sonuna kadar korunmasıdır. Sizler de THY bünyesine iş müracatı gerçekleştirerek bir Türk Hava Yolları çalışanı olabilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girmeniz gerekmektedir. Burada kurum insan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Türk Hava Yolları sadece yeni çalışan ihtiyacı duyduğunda bu sayfayı güncellemektedir. Bu yüzden düzenli olarak bu ilanları takip etmeniz gerekmektedir. İlanlarda başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgiler de ayrıca yer almaktadır. Bu yazımızda THY ne zaman alım yapacak, THY iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

THY iş başvuru formu doldurmak için tıklayın

İlanlara tıkladığınızda iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları ( THY ) Açık Pozisyonlar

Yukarıda Türk Hava Yolları tarafından verilen güncel personel alımı ilanlarına yer verdik. Ancak ilan bazı durumlarda ilan yayınlamayan Türk Hava Yolları, iş başvurusu yapanların ilanları içerisinden değerlendirme yoluna da gidebiliyor. Bu gibi durumlar için THY açık pozisyonlar ve iş başvuru formu için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Türk Hava Yolları Açık İş Pozisyonları İçin TIKLAYIN

Sizlerde yazımızda belirttiğimiz şekilde iş başvurusu yapar ve güncel iş ilanlarını düzenli olarak takip ederseniz, birer THY çalışanı olmamak için hiçbir sebebiniz bulunmamaktadır. Bu yazımızda Türk Hava Yolları iş başvurusu, THY açık pozisyonları, THY iş ilanları, hostes alımı, host alımı, secretcv, şoför alımı gibi konular için başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detaylara yer verdik. Türk Hava Yolları iş alım süreci hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.