Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. yani bilinen kısa adıyla TÜPRAŞ, 1983 yılında ülkemizdeki rafinerilerin devlet eliyle tek bir çatı altında toplanması için kurulmuş olan çatı şirkettir. Kocaeli, Kırıkkale, İzmir ve Batman illerimizde rafineleri bulunmaktadır. TÜPRAŞ, benzin, dizel, kerosene yani jet yakıt, bitüm, LPG vb. petrol türevlerini üretmektedir. TÜPRAŞ, 2005 yılında yapılmış olan ihale sonucunda en yüksek teklifi veren Koç HoldingShell Grubu’na devredilmiştir. Tüpraş ülkemizin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. TÜPRAŞ, büyüme hedefleri doğrultusunda 2023 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yazımız devamında TÜPRAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

TÜPRAŞ iş ilanları 2023

TÜPRAŞ, 28.1 milyon tonluk rafinaj kapasitesi ve yaratmış olduğu katma değer ile ülkemizin en büyük sanayi şirketidir. TÜPRAŞ, geleceğin enerji aktörleri arasında yeri almaya odaklanmış ve bu amaç uğruna çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. DİTAŞ ve Körfez Ulaştırma AŞ gibi bünyesinde önemli şirketler bulunur. Ülkemizin petrol ihtiyacını karşılayabilmek adına her sene gelişimini sürdüren TÜPRAŞ, bu süreçte hedeflerine ulaşmak adına kendilerine yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.TÜPRAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde avukat, güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, mühendis, kimyager, kaynakçı, ar-ge laboratuvarı bakım uzmanı, fikri haklar uzmanı, iş güvenliği uzmanı, teknik ressam, üretim operatörü gibi çok sayıda bay ve bayan adaylar için kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda mavi yaka ve beyaz yaka olarak kadrolar bulunmaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adayların ve aynı zamanda engelli personeller ile eski hükümlü işçilerin iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır. İlanlarda stajyerler de düşünülmüş olup, stajyer olarak yani deneyimsiz olarak da başvuru yapabilirsiniz. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilebilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

TÜPRAŞ iş başvurusu nasıl, nereden yapılır?

TÜPRAŞ her sene en çok iş başvurusu alan kurumların başında yer almaktadır. Bundaki en büyük etken fırsat eşitliği yaratıyor olması ve her çalışanının hakkını sonuna kadar koruyor olmasıdır. TÜPRAŞ bünyesinde iş başvurusu yapmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Bağlantıya girmenizin ardından karşınıza çıkacak olan sayfada eğitim durumunuza göre size uygun olan bağlantıya tıkladıktan sonra kariyer fırsatları sayfasından açık iş pozisyonları hakkında bilgi elde edebilirsiniz ve bu kadrolara başvuru yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacak ve şirket değerleri ve hedefleri ile örtüşen, ilgili kadro için gerekli başvuru şartlarını sağlayan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Burada bir dizi yetkinlik bazlı teste tabi tutulan adaylar bu süreci de aşmaları durumunda TÜPRAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda TÜPRAŞ iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TÜPRAŞ İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER TÜPRAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tüpraş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tüpraş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.