Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile TÜLOMSAŞ,  TCDD’nin lokomotif ihtiyacını karşılayabilmek için Eskişehir ilimizde kurulmuş olan, TCDD bünyesinde hizmet vermekte olan bir şirkettir. Ülkemizin sanayileşmesinde, yerli imalatın artmasında bir kilometre taşı olarak görülmektedir. Şirketin merkezi de fabrikası da Eskişehir ilimizde yer almaktadır. TÜLOMSAŞ her sene büyüme hedefleri doğrultusunda ve ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, işçi alımı, eleman alımı, memur alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda TÜLOMSAŞ tarafından yayınlanmış iş ilanları, iş olanakları, iş fırsatları ve kariyer olanakları ile bu iş ilanlarına ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

TÜLOMSAŞ İş İlanları 2023

TÜLOMSAŞ çeşitli tipte lokomotif, demiryolu bakım aracı, bojili yük vagonu, çeşitli tipte dizel motor, alternatör, cer motoru, çelik ve pik döküm üretim kapasitesiyle Türk ağır sanayinin lokomotifi olarak hizmet vermektedir. Bunların onarımları ile diğer demiryolu araç ve gereçlerinin üretim ve onarımları da yapılmaktadır. TÜLOMSAŞ her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. TÜLOMSAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi,  tesviyeci, motorcu, elektrikçi, boyacı, sıhhi tesisatçı gibi deneyimli deneyimsiz personellerin iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Aşağıda TÜLOMSAŞ tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları yer almaktadır. İlanlar yayınlandıkça liste de güncellenmeye devam edecektir.  • TÜLOMSAŞ 3 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TÜLOMSAŞ 30 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İş İlanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır. Ayrıca TÜLOMSAŞ engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

TÜLOMSAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TÜLOMSAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve İŞKUR adresi üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için aşağıda da vermiş olduğumuz sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Her ilanda belirtilen başvuru şekli ve başvuru formu farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı ilanları detaylı incelemeniz gerekmektedir. TÜLOMSAŞ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.