Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü yani bilinen kısa adı ile TÜLOMSAŞ yayınlamış olduğu ilan kapsamında 50 işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. TÜLOMSAŞ işçi alımı ilanı kapsamında tesviyeci, motorcu, elektrikçi, boyacı ve sıhhi tesisatçı alımı yapacaktır. TÜLOMSAŞ işçi alımı ilanına adaylar 31 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

TÜLOMSAŞ 50 İşçi Alımı İlanı 2017

Şirketimize 40 adet Endüstri Meslek Lisesi-Teknik Lise mezunu ve 10 adet Meslek Yüksek Okulu (Önlisans) mezunu olmak üzere toplam 50 adet daimi sanatkar işçi alımı yapılacaktır. Alınacak işçilerin meslek, tahsil ve sayılarına ilişkin bilgiler aşağıda belirtilmiştir. Okul ve bölüm bilgileri ile diğer şartlar Türkiye İş Kurumu internet sitesinde belirtilmektedir. İşçi alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında yapılacağından, ilgililerin 22.05.2017 tarihinden itibaren Türkiye İş Kurumuna müracaat etmeleri rica olunur.TAHSİL: ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ-TEKNİK LİSE

MESLEKSAYI
TESVİYECİ24
MOTORCU10
ELEKTRİKÇİ2
BOYACI (METAL)2
SIHHİ TESİSATÇI2
TOPLAM40

TAHSİL: MESLEK YÜKSEK OKULU(ÖNLİSANS)

MESLEKSAYI
TESVİYECİ8
ELEKTRİKÇİ2
TOPLAM10

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlükleri veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Bunun için İŞKUR resmi internet sitesine girmenizin ardından iş ilanları kısmından Eskişehir ilini seçmeniz durumunda, ilgili ilana ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Ayrıca kurum tarafından yayınlanmış olan bütün ilanlara TÜLOMSAŞ İş Başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.