TÜLOMSAŞ yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. TÜLOMSAŞ işçi alımı ilanı kapsamında 3 proses işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Mayıs 2023 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

TÜLOMSAŞ İşçi Alımı İlanı 2023

Adaylar Türkiye İş Kurumuna adres, telefon ve e-posta adreslerini güncel olarak kayıt ettireceklerdir. Adayların Meslek Yüksek Okulu (Önlisans) mezunu olmaları ve sınava giriş belgesi teslim tarihinde mezun durumda bulunmaları gerekmektedir. Türkiye İş Kurumu, Çalışma ve İş Kurumu Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından ilan edilen nihai listede yer alacak adaylar, mesleki bilgi ve becerilere ilişkin sözlü sınava tabi tutulacaktır. Yapılacak sözlü sınav sonucunda başarılı olan işçilerden, ayrıntılı olarak tam teşekküllü devlet hastanesinden ağır ve tehlikeli işlerde çalışabileceği ile gece çalışması yapabileceğine ilişkin sağlık kurulu raporu istenecektir. Şirketimizde göreve başlayacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak görev yapacaktır.İşe başlayan işçilerin deneme süresi 4 ay olup, deneme süresi içerisinde başarısız olanların iş sözleşmesi feshedilecektir. -İşe alınan işçilerden; 7 yıl içerisinde, 4857 sayılı İş Kanunu’nun “Ahlak ve iyi niyet kurallarına uymayan haller ve benzerleri” başlıklı 25/II maddesi hükümlerine göre iş sözleşmesi feshedilenlerle, istifa suretiyle ayrılanlardan görmüş oldukları eğitim, kurs, staj vb. eğitim programları süresince aldıkları ücret ve eğitim programı sürelerine ait maliyet güncel olarak hesap edilerek ½’si tazminat olarak geri alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve yasal işlem yapma hakkımız saklıdır.

Türkiye İş Kurumunun belirlediği nihai listede yer alan adaylardan, talep koşullarını taşıyıp taşımadığının tespiti için talep edilecek belgeler ve bu belgeleri teslim etme tarihi TÜLOMSAŞ internet sitesinde (www.tulomsas.com.tr) duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, TÜLOMSAŞ internet sitesinde (www.tulomsas.com.tr) duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Sınav sonuçları TÜLOMSAŞ internet sitesinde (www.tulomsas.com.tr) duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır. İkili veya üçlü vardiya çalışması yapılabilir. İşe alım ve sürecine dair usul esasları kapsayan Yönerge TÜLOMSAŞ internet sitesinde (www.tulomsas.com.tr) yayımlanacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Proses İşçisi
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu ÖnlisansDoğalgaz ve Tesisatı TeknolojisiÖnlisans
Meslek Yüksek Okulu ÖnlisansGaz ve Tesisat TeknolojisiÖnlisans
Meslek Yüksek Okulu ÖnlisansDoğalgaz ve Boru Hatları TeknolojisiÖnlisans
Meslek Yüksek Okulu ÖnlisansDoğalgaz ve IsıtmaÖnlisans
Meslek Yüksek Okulu ÖnlisansSıhhi Tesisat ve DoğalgazÖnlisans
Meslek Yüksek Okulu ÖnlisansDoğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat TeknolojisiÖnlisans
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9360

Çalışma Adresi : AHMET KANATLI CD. No.8 26490 TEPEBAŞI ESKİŞEHİR / TÜRKİYE

Bu yazımızda TÜLOMSAŞ tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan ilanlara TÜLOMSAŞ iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.