Türkiye Gençlik Vakfı veya bilinen kısa ismi ile TÜGVA, 2014 yılında kurulmuş olan bir sivil toplum kuruluşudur. Merkezi İstanbul ilimizde Zeytinburnu ilçesinde yer almaktadır. TÜGVA kurulmuş olduğu günden bu yana ülkemiz genelinde etkinliğini arttırmaktadır. Neredeyse her ilimizde temsilcilik açmayı başarmış olan TÜGVA, kültürel, sanatsal, sportif vatandaşlar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kayıtlı üye sayısı 340 bini aşmış olan TÜGVA, bu sayıyı arttırmak için ara vermeksizin çalışmaktadır. Kurum bu çalışmaların aksamadan sürmesi adına da çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TÜGVA tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TÜGVA İş İlanları 2019

TÜGVA, kültürel, sanatsal, sportif, manevi yönlerden donanımlı ve bilinçli insanların ülkemize kazandırılması amacı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul merkezli gençlik ve öğrenci vakfı olan TÜGVA, 81 ilimizde il temsilciliği, 400’ü aşkın ilçe temsilciliği, 58 yükseköğrenim öğrenci yurdu ile ülkemizin en büyük gençlik yapılanması olma özelliğine sahiptir. TÜGVA ihtiyaçları kapsamında ülkemizin çeşitli bölgelerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.TÜGVA tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; öğretmen, yurt müdürü, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, özel güvenlik görevlisi, şoför, bölge uzmanı, TÜGVA temsilcisi, psikolog, yurt sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer alıyor. Bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

TÜGVA İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TÜGVA bünyesinde iş imkanı yakalamak oldukça kolay. Bunun için sayfamızın sonunda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile sisteme özgeçmişinizi yüklemek yeterlidir. CV’nizi göndermenizin ardından şayet başvuru yaptığınız pozisyonda açık iş ilanı yayınlanırsa, başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır. İnsan kaynakları değerlendirme sonunda başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağırır. Bu aşamayı da geçen bireyler TÜGVA bünyesinde çalışma fırsatını elde ederler. Bu yazımızda TÜGVA iş ilanları, işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TÜGVA İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TÜGVA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tügva konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tügva duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.