Türkiye Gençlik Vakfı veya bilinen kısa adı ile TÜGVA, İstanbul merkezli gençlik ve öğrenci vakfıdır. TÜGVA kendilerini “İyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafından olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş bir vakıf” olarak tanımlamaktadır. Vakıf 2014 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Günümüzde yapılanmasını büyük bir hızla sürdüren TÜGVA, 81 ilimizde faaliyet verir hale gelmiştir. Toplamda 400’ü aşkın ilçe temsilciliğine ulaşan vakıfın ayrıca kayıtlı 340 bini aşkın üyesi bulunmaktadır. TÜGVA bünyesinde çok sayıda gönüllü görev yaparken bunların yanında maaşlı çalışanlar da bulunmaktadır. TÜGVA bu kişilere ek ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TÜGVA tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TÜGVA İş İlanları 2021

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan vakfın yüksek istişare kurulunda görev almaktadır. Vakıf bu sebepten ve yapmış olduğu çalışmalardan dolayı büyük destek almaktadır. Bu yükselişini sürdürmek isteyen vakıf bünyesinde de genç, dinamik, azimli çalışanlar katmaktadır. TÜGVA çeşitli dönemlerde bünyesine bu doğrultuda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.TÜGVA Vakfı, tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; öğretmen, yurt müdürü, grafik tasarımcı, web tasarımcı, sosyal medya uzmanı, yazılımcı, ses tasarımcısı, metin yazarı, gönüllü, engelli personel, yaz okulu personeli, eksi hükümlü işçi, psikolog, yurt sorumlusu, eğitmen, okul müdürü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

TÜGVA İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Türkiye Gençlik Vakfı yani TÜGVA bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde yapabilirler. Kurum tarafından iş ilanları ihtiyaç duyulan zamanlarda yayınlanmaktadır. Yani açık iş pozisyonu bulunmayabilir. Bu durumda iş başvuru formuna tıklayarak genel bir iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu durumda başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Şayet başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda eleman açığı olması durumunda başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yazımızda TÜGVA iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Güncelleme : Başvuru formu bir süreliğine kaldırıldı. Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Başvurularınızı “info@tugva.org” mail adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TÜGVA İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TÜGVA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tügva konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tügva duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.