Bira oldukça eski bir tarihi olan alkollü bir içecektir. Bira üretiminin birçoğu dünyada belirli markalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu alandaki en büyük markalardan bir tanesi de hem ülkemizde hem de dünyada tanınan bira üreticilerinden bir tanesi olan Tuborg markasıdır. Tuborg daha sonra 1970 yılında Carlsberg tarafından satın alınmıştır. Tüm dünyada yatırımlarına devam eden firma, Türkiye’de yatırımlar yapmış ve üretimlerini ülkemizde gerçekleştirmektedir. Bu anlamda ülkemizde Türk Tuborg markası oluşturulmuş ve İzmir ilimizde Pınarbaşı’nda bulunan Türk Tuborg Fabrikası’nda üretimlerine ara vermeden devam etmektedir. Türk Tuborg gerek İzmir ilimizde gerekse diğer illerimizde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Türk Tuborg tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Türk Tuborg İş İlanları 2023

Türk Tuborg ülkemizde kurulduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde pazarın en büyük oyuncularından bir tanesi haline gelmiştir. Türk Tuborg Bira Fabrikası, yılda 36 bin ton malt ve yaklaşık 600 milyon litre bira üretme kapasitesi ile ülkemizin en büyük bira fabrikalarından bir tanesidir. Türk Tuborg bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Türk Tuborg Fabrikasında üretilen markalar

  • Tuborg
  • Carlsberg
  • Frederik
  • Skol
  • Troy
  • SOL
  • Weihhenstephan
  • GUINNES
  • KILKENNY
  • DESPERADOS

Türk Tuborg tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; laborant, mekanik bakım teknisyeni, bayi satış temsilcisi, bayi operatörü, satış raporlama uzmanı, satış yönetmeni, fıçı bakım teknisyeni, müşteri temsilcisi, personel ve özlük işleri uzmanı, satış geliştirme temsilcisi, avukat, şoför, engelli işçi, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Türk Tuborg İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Türk Tuborg çeşitli il ve ilçelerde yeni çalışan alımları gerçekleştirmektedir. Bu alımlara iş başvurusunda bulunabilmek için aşağıda vermiş iş başvuru formu sayfasına girmeli ve açık pozisyonlar sekmesine tıklamalısınız. Akabinde kurum bünyesinde yayınlanmış olan son ilanlara ulaşabilirsiniz. Yapacağınız başvurular kurumun İK yani insan kaynakları departmanınca incelecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır.

Türk Tuborg İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TUBORG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tuborg konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tuborg duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.