TTNET, 1996 yılında kurulmuş olan ve internet sağlayıcısı olarak hizmet veren bir teknoloji firmasıdır. Türk Telekom bünyesinde yer alan iştiraklerden bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin lider teknoloji şirketi haline gelmiştir. TTNET, ülkemizde en yüksek abone sayısına sahip servis sağlayıcıdır. TTNET bünyesinde çok sayıda çalışan yer almaktadır. TTNET bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. TTNET tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TTNET İş İlanları 2023

TTNET ülkemizin lider teknoloji şirketlerindendir. Günümüzde her üç evden ikisinde TTNET İnternet sağlayıcısı kullanılmaktadır. TTNET altyapısını günden güne geliştirmekte ve diğer firmalara da anlaşmaları gereği altyapı desteği sağlamaktadır. TTNET tüm bu hizmetlerini aksamadan sürdürmek için yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir.TTNET tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tekniker, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, servis elemanı, teknisyen, müşteri hizmetleri personeli, satış danışmanı, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TTNET İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TTNET bünyesinde çalışmak istiyorum nasıl ve nereden iş başvurusunda bulunabilirim diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolaylıkla başvurularını gerçekleştirebilirler. TTNET iş başvuruları Türk Telekom bünyesindeki insan kaynakları departmanına yapılmaktadır. Bu yazımızda TTNET iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TTNET iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER TTNET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ttnet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ttnet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.