TTNET, ülkemizin en büyük servis sağlayıcısı konumunda bulunmaktadır. Kurulduğu 2006 yılında bu yana hızlı bir şekilde ülkemizin öncü markalarından bir tanesi olmuş, teknolojik gelişmeleri ilk uygulamış ve abonelerine büyük kolaylıklar getirmiştir. Bu hizmetlerden bir tanesi de abonelerinin herhangi bir zamanda anında fatura bilgilerini görebilmesidir.

TTNET BORÇ SORGULAMA

TTNET resmi web adresinde bulunan bireysel online işlem merkezindeki fatura ödeme sayfasından TTNET borç sorgulama işlemi yapılabiliyor. Bu sayfada TTNET borç öğrenme işleminin yapılabilmesi için öncelikle sorgu türünün seçilebilmesi gerekiyor. Burada yer alan hesap numarası, telefon numarası, adsl numarası ve TTNET mobil numarası seçeneklerinden birisi seçilerek doğru şekilde doldurulduktan sonra anında ne kadar borcunuzun olduğunu öğrenebiliyorsunuz.TTNET Borç Sorgulama için TIKLAYIN

Bu sayfadan geçmiş dönem ve güncel fatura bilgilerinize ulaşabilmekte ve kredi kartı gibi seçenekler ile anında ödeyebilmektesiniz. Hattınız kapandıysa yine bu sayfa sayesine açtırabilmektesiniz.

Telefon Numarasından TTNET Borç Sorgulama

TTNET müşteri hizmetlerini arayarak da anında fatura sorgulama işlemini yerine getirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey TTNET müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 375 numarasını aramanız. Daha sonra gerekli yönlendirilmeler yapılarak borç sorgulama kısmına iletileceksiniz.

TTNET faturalarınızı düzenli takip etmeniz gereken şirketlerden bir tanesidir. Nedeni de hat borçlardan dolayı kapatıp açıldığında açma-kapama ücreti gibi bir miktar para kesintisi yapmaktadırlar. Bu parayı ödememek için düzenli olarak TTNET fatura görüntüleme sayfasından borç sorgulama işleminin yapılması gerekmektedir.