Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. yani bilinen adıyla TREDAŞ ülkemizin en büyük elektrik dağıtım şirketlerinden bir tanesidir. TEDAŞ tarafından yapılan elektrik özelleştirmeleri sonucunda Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinin elektrik dağıtım hakkına sahip olmuştur.

TREDAŞ ELEKTRİK FATURASI BORÇ SORGULAMA

İnternetin hayatımıza her geçen gün daha fazla girmesiyle bir çok işimizi uzun kuyruklar beklemeden online olarak bilgisayar başından gerçekleştirebilmekteyiz. TREDAŞ bu yenilikleri ve gelişmeleri en iyi takip eden ve uygulayan şirketin başında yer alıyor. TREDAŞ internet üzerinden elektrik faturası borç sorgulama, fatura görüntüleme, borç ödeme, abone sorgulama gibi bir çok işlemi online olarak yapmanıza olarak tanıyor. TREDAŞ tarafından hazırlanmış ve kullanıcılarının hizmetine sunulmuş elektrik faturası borç sorgulama aracına aşağıdan ulaşabilirsiniz.TREDAŞ güncel faturanızı öğrenmek için öncelikle ” http://tredas.com.tr/icerik/fatura-borc-sorgulama-55 ” bu sayfaya giriş yapmalısınız. Akabinde işletme kodu, abone numarası ve güvenlik numarası bilgilerinizi girerek fatura dökümünü dakikalar içerisinde görebilirsiniz. Bunun dışında kurumun şubelerinden

Yukarıda bulunan TREDAŞ elektrik faturası borç sorgulama aracına işletme kodu ve abone numaranızı yazarak BORÇ SORGULA butonuna basarak güncel fatura bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.  TREDAŞ elektrik faturası borç öğrenme aracı ile sadece Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illeri için işlem yapabilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TREDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tredaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tredaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.