Edirne ilimizde yer almakta olan Trakya Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Trakya Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapacaktır. Adaylar ilana 5 Mart 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2018

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Trakya Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı alanlarda sözleşmeli olarak personel alacak. Trakya Üniversitesi yayımlamış olduğu ilana göre bünyesine toplamda 13 kişi alacak. Buna göre Lisans mezunu 9 Hemşire, Lise Mezunu 3 Hemşire ve Önlisans mezunu 1 Sağlık Teknikeri alınacak. Adayların bu kadrolara başvuru yapabilmeleri için 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.ÜnvanıAdediAranılan Nitelikler
Hemşire9Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak
Hemşire1Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik alanından mezun olmak, Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikasına sahip olmak ve yenidoğan yoğun bakım konusunda en az 1 sene tecrübeli olmak
Hemşire1Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik alanından mezun olmak, yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak ve koroner yoğun bakım konusunda en az 1 sene tecrübeli olmak
Hemşire1Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik alanından mezun olmak
Sağlık Teknikeri1Anestezi ön lisans bölümü mezunu olmak

Başvuru Şartları Nelerdir?

Trakya Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı 13 kişilik boş kadro ile adaylardan genel olarak, 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli veya yaşlı aylığı almıyor olmak, Nöbet usulü çalışmasına mani olacak herhangi bir sağlık problemi olmamak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan türüne göre, Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak ve son bir yıl içerisinde sözleşmeli olarak istihdam edilenler için herhangi bir disiplin suçu ile görevine son verilmemiş olmak niteliklerini taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

Başvurular Nasıl, Nereden Yapılır?

Adaylar başvurularına ilan yayımlandığı tarih itibari ile en geç 15 gün içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 05 Mart 2018 tarihine kadar yapılması şarttır. Adaylar başvurularını başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte son başvuru gününe kadar Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Bu yazımızda Trakya Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları konularında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.