Ülkemizde son yıllarda sağlık alanında köklü değişikliklere gidiliyor. Sağlık alanında yapılan bu değişikliklerden bir tanesi de çok sayıda ilimizde hizmete açılan ve bazılarında da açılacak olan şehir hastaneleri. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi de Trabzon ilimizde yapılacak. Trabzon Şehir Hastanesi 220 bin metrekare alanda, 1200 yataklı olarak planlandı. Trabzon Şehir Hastanesi bünyesine gerek inşa sırasında gerekse tamamlanmasının ardından çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak. Trabzon Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Trabzon Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Trabzon Şehir Hastanesi işletmesi 25 yıl boyunca yapımcı şirkete aittir. Hastanenin yapımı sırasında ve hastane bitmesinin akabinde bölgede binlerce kişiye istihdam kapısı açılacaktır. İhtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Trabzon İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Trabzon Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; vasıflı vasıfsız inşaat işçisi, iş güvenliği uzmanı, tekniker, teknisyen, mühendis, özel güvenlik görevlisi, doktor, iş makineleri operatörü, hemşire gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Trabzon Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Trabzon Şehir Hastanesi tarafından alınacak olan personeller için İŞKUR üzerinde ilan yayınlanacak. İlan henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında tüm detaylar www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Akabinde İŞKUR İnternet adresi üzerinden veya il ilçe müdürlüklerinden iş başvuru formu doldurarak başvuru yapabileceksiniz. Kurumun insan kaynakları bu başvuruları değerlendirecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar Trabzon Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Trabzon Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.