Toyzz Shop, Sunmam Oyuncak bünyesinde kurulmuş olan bir firmadır. Firmanın kuruluğu 1985 yılına dayanmaktadır. Toyzz Shop ise 2001 yılında kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini aralıksız sürdüren firma günümüzde ülkemizin en büyük oyuncak firması olmayı başarmıştır. Ülkemizde alanında ilklerin öncüsü olan şirket; Walt Disney, Warner Bros, Pembe Panter, Snoopy ve Hello Kitty gibi dev markalarında lisanslı ürünlerinin satışını gerçekleştirmeyi ilk başaran firmadır. Firma sadece Türkiye oyuncak pazarında değil aynı zamanda yurtdışına açılım sürecinde dünya oyuncak pazarında yer edinmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Toyzz Shop bünyesinde mağazalarına ve depolarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Toyzz Shop tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Toyzz Shop İş İlanları 2023

Kurulmuş olduğu günden bu yana mağaza sayısını arttıran firma 50’yi aşkın ilimizde 220’yi aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Firma ayrıca KKTC yani Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de 3 şehirde 5 mağaza ile hizmet sunmaktadır. Kocaeli ilimizde Gebze ilçesinde fabrikaya sahip olan firma bünyesinde 2 bini aşkın kişi istihdam edilmektedir. Toyzz Shop bünyesine bu kişilere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriliyor.Toyzz Shop tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü, enjeksiyon elemanı, grafik tasarımcı, satış danışmanı, lojistik ve stok denetim asistanı, mağaza yöneticisi, oyuncak fabrikası montaj paketleme elemanı, rotasyon üretim elemanı, grafiker, ERP teknik uzmanı, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Toyzz Shop İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Toyzz Shop yeni yapacağı işe alımlarda öncelikle kendi insan kaynakları departmanına daha önce iş başvurusu yapmış adayları değerlendirmekte ve özgeçmişlerini inceleyerek işe uygun adayları görüşmeye davet etmektedir. Şayet uygun aday bulunamamışsa da çeşitli kariyer portallarına ilanlar yayınlanmaktadır. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularınızı kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından genel başvuru kısmına girerek özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Bu yazımızda Toyzz Shop iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Toyzz Shop İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.