Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş ya da bilinen kısa adı ile Tosçelik, 1997 yılında Tosyalı Holding bünyesinde kurulmuş olan bir şirkettir. Ülkemizin en büyük çelik üreticilerinden bir tanesi olan Tosçelik, aynı zamanda ülkemizdeki en büyük 500 şirket arasında gösterilmektedir. Ülkemizin en çok ihracat yapan şirketlerinden bir tanesi olan Tosçelik, büyümesine ve yatırımlarına ara vermeksizin devam etmektedir. Tosçelik bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tosçelik tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tosçelik İş İlanları 2022

Tosçelik, Türk çelik boru sektörünün lider markalarından bir tanesidir. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına yatırımlarına ara vermeksizin devam etmektedirler. Aşağıda saymış olduğumuz üretim tesislerine ve diğer bölge müdürlüklerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadırlar.  • Tosçelik Osmaniye Fabrikası
  • Tosçelik İzmir Fabrikası
  • Tosçelik Gebze Fabrikası
  • Tosçelik İskenderun Fabrikası
  • Tosçelik İskenderun Granül Fabrikası

Tosçelik tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; atölye formeni, vinç operatörü, elektrik teknikeri, kaynakçı, aşçı, CNC operatörü, stajyer, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tosçelik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tosçelik bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için yazımız sonunda verdiğimiz iş başvuru formu ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra kariyer portalı sayfasına girmelisiniz. Burada şirket tarafından yayınlanmış açık iş pozisyonlarına ve bunlar ait başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecektir. Bu yazımızda Tosçelik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tosçelik iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER TOSÇELİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tosçelik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tosçelik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.