Erzurum ilimizde yer almakta olan Tortum Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Tortum Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında beko loder operatörü alımı yapacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 25 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Tortum Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Başvuracakların dikkatine; Daimi statüde Beko Loder (Kazıyıcı-Yükleyici Operatörü) İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 1 (bir) kişi alınacaktır. Adayların en az İlköğretim en fazla İlköğretim mezunu olmaları, E sınıfı sürücü belgesine en az 6 yıl sahip olmaları, G Sınıfı Kazıyıcı Yükleyici İş Makinesi kullanma belgesine sahip en az 6 yıl olmaları, Greyder kullanma belgesi veya sertifikasına (Milli Eğitim onaylı) sertifikaya sahip olmaları gerekmektedir. 12.02.2018 tarih saat: 17.oo’e kadar kadar istenilen belgeleri elden veya posta yoluyla Tortum Belediyesine teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde belgeleri teslim etmeyenler kura çekiminde göz önünde bulundurulmayacaktır.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 14/02/2018 tarihinde saat 14.00 da Tortum Belediye Başkanlığında Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Çalışma Adresi : ERZURUM CADDESİ YEŞİLDERE MAHALLESİ 1/1-2 25430 TORTUM ERZURUM / TÜRKİYE

Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
İş Makinaları SertifikalarıBeko Loder(Kazıcı-Yükleyici) Operatörü Sertifikası

Kuraya başvuran adaylar için Belediye Başkanlığında 14 Şubat 2018 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 saatleri arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Bu yazımızda Tortum Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Tortum Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.