Tortum, Erzurum ilimizde yer almakta olan ilçelerden bir tanesidir. Tortum Belediyesi, ülkemizde yer almakta olan en çalışkan belediyelerden bir tanesidir. İlçenin gelişimi adına var gücüyle çalışmakta olan Tortum Belediyesi, ihtiyaçları sebebi ile çeşitli zaman dilimlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Tortum Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Tortum Belediyesi İş İlanları 2023

Tortum ilçesinin nüfusu 2023 yılı itibariyle 15 bini aşmış durumdadır. Tortum Belediyesi, artan bu nüfus ve şehrin gelişimini daimi kılmak adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Tortum Belediyesi bu kapsamda da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda Tortum Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları yer almaktadır.Facebook Üzerinden Tortum İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Tortum Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Tortum Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; iş makineleri operatörü, beko loder operatörü, temizlik işçisi, şoför, beden işçisi gibi ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ayrıca bay bayan- deneyimli deneyimsiz, engelli personellerin ve eski hükümlü işçilerin başvuru yapabilecekleri kadrolar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Tortum Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tortum Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu yazımızda Tortum Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TORTUM BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tortum belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tortum belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.