Erzurum ilimizde yer alan Tortum Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile en az ilköğretim mezunu işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Tortum Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında diğer hayvan yetiştirme işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 2 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bütün başvuru detaylarına haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Tortum Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 13/10/2017 tarihinde saat 14.00 da Tortum Belediye Başkanlığında Kura Çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Daimi statüde Diğer Hayvan Yetiştirme İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 1 (bir) kişi alınacaktır. Adayların En az İlköğretim en fazla Ön Lisans mezunu olmaları, Hayvan Yetiştiriciliği (büyükbaş ve küçükbaş) alanında sertifikaya sahip olmaları, en az 3 yıl deneyimli olmaları ,deneyim için SGK dökümanı belgelemeleri, iş sağlığı ve güvenliği belgesine sahip olmaları, 11.10.2017 tarih saat 17.o0’a kadar kadar istenilen belgeleri Tortum Belediyesine teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde belgeleri teslim etmeyenler kura çekiminde göz önünde bulundurulmayacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer Hayvan Yetiştirme İşçileri3

Çalışma Adresi : ERZURUM CADDESİ YEŞİLDERE MAHALLESİ 1/1-2 25430 TORTUM ERZURUM / TÜRKİYE

Bu yazımızda Tortum Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Tortum Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.