Erzurum ilimizde yer almakta olan Tortum Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile daimi işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Tortum Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kaynakçı alımı, elektrikçi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 12 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Tortum Belediyesi İş İlanları 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 25/07/2018 tarihinde saat 14.00 da Tortum Belediye Başkanlığında Kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir..Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kaynakçı Alımı

Başvuracakların dikkatine; – Daimi statüde Kaynak Ustası İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 1 (bir) kişi alınacaktır.-En az İlköğretim en fazla İlköğretim mezunu olmak, – Kaynakçılık Kalfalık Belgesine sahip olmak (Milli Eğitim Onaylı) – Elektrik ve Oksijen Kaynakçı mesleki kurs Katılım Belgesine sahip olmak (Milli Eğitim Onaylı) – Boru Kaynak Ustası Mesleki Kurs Katılım Belgesine sahip olmak (Milli Eğitim Onaylı) – 23.07.2018 tarih saat:17.oo’e kadar kadar istenilen belgeleri elden veya posta yoluyla Tortum Belediyesine teslim etmeleri gerekmektedir.Aksi halde belgeleri teslim etmeyenler kura çekiminde göz önünde bulundurulmayacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik)

Elektrikçi Alımı

Başvuracakların dikkatine; – Daimi statüde Elektrik Genel Ustası İşçisi mesleğinde çalıştırılmak üzere 1 (bir) kişi alınacaktır.-En az İlköğretim en fazla Önlisans mezunu olmak, – Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde Elektrik tesisat ve pano montörlüğü Belgesine sahip olmak (Milli Eğitim Onaylı) – Elektrik Elektronik Teknolojisi görüntü ses sistemleri kurs katılım Belgesine sahip olmak (Milli Eğitim Onaylı) – Elektrik Elektronik Teknolojisi Elektomekanik Taşıyıcılar Baklım ve Onarımcılığı Kurs Katılım Belgesine sahip olmak (Milli Eğitim Onaylı) – 23.07.2018 tarih saat:17.oo’e kadar kadar istenilen belgeleri elden veya posta yoluyla Tortum Belediyesine teslim etmeleri gerekmektedir.Aksi halde belgeleri teslim etmeyenler kura çekiminde göz önünde bulundurulmayacaktır

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Elektrikçi (Genel)

Çalışma Adresi : ERZURUM CADDESİ YEŞİLDERE MAHALLESİ 1/1-2 25430 TORTUM

İlana başvuru yapan adaylar için 25 Temmuz 2018 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Bu yazımızda Tortum Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Tortum Belediyesi iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.