Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. veya bilinen kısa adıyla Toroslar EDAŞ, Toroslar Elektrik Dağıtım Bölgesi’nde yer alan iller kapsamındaki elektrik dağıtım şebekesi inşa,​ bakım ve işletme faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir. Toroslar EDAŞ; Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis, Hatay gibi illerimizde hizmet vermektedir. 8 milyona yakın vatandaşımızın elektrik dağıtımına erişimi Toroslar EDAŞ sağlamaktadır. Toroslar Elektrik faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Toroslar EDAŞ tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Toroslar EDAŞ İş İlanları 2020

Toroslar EDAŞ’ın yüzde yüz hissesi Enerjisa bünyesinde bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük elektrik dağıtım şirketlerinden bir tanesi olan Toroslar EDAŞ, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Toroslar EDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; makine mühendisi, satış temsilcisi, elektrik elektronik mühendisi, sayaç açma kapama elemanı, şoför, büro memuru, güvenlik görevlisi, teknik servis uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Toroslar EDAŞ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Toroslar EDAŞ bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Kurumun iş ilanları Enerjisa bünyesinde yayınlanmaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Toroslar EDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TOROSLAR ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, toroslar elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan toroslar elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.