Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. veya bilinen kısa adı ile Toroslar EDAŞ, ülkemizin en büyük elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyüyen firma günümüzde 8 milyona yakın nüfusa elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Enerjisa şirketlerinden bir tanesi olan Toroslar EDAŞ, elektrik dağıtım şebekesi inşası, bakımı ve işletmesi alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket bünyesine ihtiyaç duyulması durumunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Toroslar EDAŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Toroslar Elektrik İş İlanları 2023

Toroslar EDAŞ; Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis ve Hatay illerimizde elektrik dağıtım hizmeti vermekle yetkilendirilmiştir. Toroslar EDAŞ müşteri sayısı göz önüne alındığında ülkemizdeki en büyük elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir. Altyapısını sürekli olarak geliştiren, teknolojik gelişmelere ayak uyduran firma ülkemizdeki alanında öncü firmalar arasında gösterilmektedir. Tüm çalışmalarını eksiksiz yerine getiren kurum, bu çalışmaları tamamlamak adına çok sayıda yeni çalışana ihtiyaç duymakta ve düzenli aralıklar ile personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Toroslar EDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; elektrik bakım onarım teknisyeni, elektrik teknikeri, mekanik bakım teknisyeni, raporlama uzmanı, işletme mühendisi, teknik eğitim uzmanı, elektrik elektronik mühendisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, sayaç açma kapama elemanı, sayaç okuma elemanı, engelli personel, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Toroslar Elektrik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Toroslar EDAŞ, çalışanlarının gelişimine önem veren ve bu doğrultuda eğitim almaları adına kendilerini destekleyen bir firmadır. Toroslar EDAŞ gibi çalışana değer veren bir firmada çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Girmiş olduğunuz sayfada kurum tarafından yayınlanan açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları yer almaktadır. Şayet özgeçmişinize uygun bir pozisyon yoksa daha sonra tekrar yeni iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Kurum bünyesine yapacağınız başvurular doğru işe doğru insan yerleştirmek adına insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Toroslar EDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER TOROSLAR ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, toroslar elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan toroslar elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.