Torku, Konya Şeker tarafından üretimi yapılan ürünlerin tek çatı altında toplandığı markadır. Anadolu Birlik Holding bünyesinde hizmet sunmaktadır. Ürün portföyü şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlardan oluşmaktadır. Üretimi Konya’nın merkez ilçelerinden Meram’ da sürdürülmektedir. Torku ülkemizdeki en büyük gıda firmalarından bir tanesidir. Torku bu başarını devam ettirmek adına da her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Torku tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Torku İş İlanları 2020

Torku firması 2007 yılında kurulmuştur. Torku markası hem üretici ortaklarının refahını arttırmak hem de tüketicilere tohumundan ambalajına her adımını kontrolü altında tuttuğu %100 doğal, güvenli, kaliteli ürünler sunmayı hedeflemektedir. Torku bu hedefleri gerçekleştirmek amacıyla çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Torku bünyesinde yayınlanan veya yayınlanmış olan iş ilanları içinde; şoför, biyolog, gıda mühendisi, ziraat mühendisi, stajyer, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Torku İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Torku bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar Torku bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Torku iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Torku İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TORKU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, torku konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan torku duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.