Torku, Konya Şeker tarafından üretimi gerçekleştirilen ürünlerin tek çatı altında toplandığı bir markadır. Anadolu Birlik Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. 2007 yılında ortaya çıkmıştır. Çikolata çeşitlerine, bisküviye, lokuma, sert şekerlemeye, helvaya, et ve süt ürünlerine hatta dondurulmuş gıdaya kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesini Torku markası altında satışı yapılmaktadır. Torku kurulmuş olduğu günden bu yana ürün yelpazesini genişletmeyi başarmıştır. Günümüzde Torku markalı ürünler ülkemizde her markette bulunmaktadır. Ülkemizde alanında en büyük firmalardan bir tanesidir. Torku gıda bünyesine ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Torku tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Torku İş İlanları 2023

Torku markasının üretiminin gerçekleştirildiği fabrikalar ülkemizde alanında en büyük fabrikalardır. Torku bu sebepten arkasında büyük bir üretim gücüne sahiptir. Tarım ve sanayi entegrasyonunun hızlı adımlarla hayata geçiren Torku, büyüme hedefleri doğrultusunda da çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Torku çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor.Torku tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; şoför, gıda mühendisi, biyolog, satış temsilcisi, satış sorumlusu, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, engelli personel, eski hükümlü işçi, depo elemanı, kasap, özel güvenlik görevlisi, merchandiser, satınalma uzmanı, plasiyer, pazarlama uzmanı, gıda teknikeri, üretim mühendisi, üretim elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, vasıfsız adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Torku İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Torku fabrikası bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilirler. Torku Gaziantep, Soma, Konya, Ankara, Mersin, Karaman, Eskişehir, Kayseri, Samsun, İzmir gibi il ve ilçelerimizde çalışan alımı gerçekleştirmektedir. Akabinde başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir ve başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda uygun personel açığı oluşması durumunda da başvurunuz değerlendirilmeye alınır. Bu aşamayı da geçen bireyler Torku firması bünyesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Torku et, fabrikası, şeker, çikolata, doğrudan, döner, gıda iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Torku İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TORKU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, torku konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan torku duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.